Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46242597・Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina・Založené 2011
Obrat 2025
301 tis. €
+3,3 %Zisk 2025
22 tis. €
+23 %Aktíva
174 tis. €
+0,4 %Vlastný kapitál
56 tis. €
+67 %Zadlženosť
67,8 %
−11 ppHrubá marža
40,1 %
+4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,5 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
12,9 %
+2,3 ppRentabilita aktív
ROE
40,1 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,36
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
31 tis. €
+28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,7 %
+3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
+44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 214 tis. € | 247 tis. € | 291 tis. € | 302 tis. € |
| Pridaná hodnota | 83 tis. € | 96 tis. € | 105 tis. € | 121 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 214 tis. € | 247 tis. € | 292 tis. € | 301 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 802 € | −2 080 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 621 € | 3 668 € | 5 682 € | 8 162 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 621 € | 3 668 € | 5 682 € | 8 162 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 126 tis. € | 174 tis. € | 174 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 108 tis. € | 106 tis. € | 160 tis. € | 156 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 62 tis. € | 80 tis. € | 73 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 44 tis. € | 80 tis. € | 83 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 179 € | 3 498 € | 2 116 € | 3 589 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 126 tis. € | 174 tis. € | 174 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 15 tis. € | 34 tis. € | 56 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 501 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 9 079 € | 12 tis. € | 9 801 € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 802 € | −2 080 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 107 tis. € | 110 tis. € | 137 tis. € | 118 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 848 € | 1 095 € | 1 314 € | 1 498 € |
| Krátkodobé záväzky | 104 tis. € | 105 tis. € | 131 tis. € | 115 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 094 € | 4 164 € | 4 549 € | 1 895 € |
| Časové rozlíšenie | 1 975 € | 126 € | 2 964 € | 125 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Hlavná 77/142, 91926 Zavar, Slovenská republika
Adresa Dadanova 3386/7, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Tulská 2979/22, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hlavná 77/142, 91926 Zavar, Slovenská republika
Adresa Dadanova 3386/7, 01015 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.