Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Víno MATULA, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46244123Sasinkova 3, 900 21 Svätý JurZaložené 2011

Obrat 2024

19 tis. €

−25 %
IČO
46244123
DIČ
2023298354
IČ DPH
Sídlo
Víno MATULA, s. r. o.Sasinkova 3 900 21 Svätý Jur
Dátum vzniku
streda 29. júna 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/74179/B

Zisk 2024

−497 €

−573 %

Aktíva

24 tis. €

−11 %

Vlastný kapitál

18 tis. €

−2,7 %

Zadlženosť

22,9 %

−6,2 pp

Hrubá marža

69,1 %

+22 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−573 %
1 963 €4 342 €3 112 €1 518 €2 013 €2 852 €237 €681 €−267 €105 €−497 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−33 %
8 126 €11 tis. €12 tis. €11 tis. €12 tis. €12 tis. €14 tis. €18 tis. €17 tis. €20 tis. €14 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-2,7 %

−3,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

-2,1 %

−2,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

-2,7 %

−3,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

15,08

+62 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−157 €

−179 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-216,6 %

−264 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

17 tis. €

+14 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

5,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

8 126 €201411 tis. €201512 tis. €201611 tis. €201712 tis. €201812 tis. €201914 tis. €202019 tis. €202122 tis. €202225 tis. €202319 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru18 tis. €17 tis. €20 tis. €14 tis. €
Pridaná hodnota4 500 €9 872 €9 649 €9 392 €
Výnosy z hospodárskej činnosti19 tis. €22 tis. €25 tis. €19 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení681 €−267 €105 €−497 €
Daň z príjmov165 €36 €95 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 964 €
  • Obežný majetok19 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie18 tis. €
  • Záväzky5 389 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom20 tis. €27 tis. €26 tis. €24 tis. €
Neobežný majetok0 €13 tis. €9 218 €4 964 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €13 tis. €9 218 €4 964 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok20 tis. €13 tis. €17 tis. €19 tis. €
Zásoby2 337 €6 949 €11 tis. €16 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 690 €1 819 €1 202 €548 €
Finančné účty16 tis. €4 356 €4 973 €2 116 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky20 tis. €27 tis. €26 tis. €24 tis. €
Vlastné imanie19 tis. €19 tis. €19 tis. €18 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov13 tis. €13 tis. €13 tis. €13 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení681 €−267 €105 €−497 €
Záväzky1 471 €8 053 €7 655 €5 389 €
Dlhodobé záväzky21 €7 399 €5 818 €4 157 €
Krátkodobé záväzky1 450 €654 €1 837 €1 232 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

554 €1 020 €878 €480 €594 €820 €109 €165 €36 €95 €340 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od streda 29. júna 2011
  • spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleniny,Platné od streda 29. júna 2011
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu,Platné od streda 29. júna 2011
  • sprostredkovanie v oblasti výroby,Platné od streda 29. júna 2011
  • výroba nápojov,Platné od streda 29. júna 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 29. júna 2011

    Adresa Sasinkova 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od pondelok 10. augusta 2015

    Adresa Sasinkova 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 19. júla 2011 – nedeľa 9. augusta 2015

    Adresa Sasinkova 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

  • Ondrej MatulaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 29. júna 2011 – pondelok 18. júla 2011

    Adresa Sasinkova 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/74179/B
Hlavná činnosť
Výroba hroznového vína
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • pondelok 10. augusta 2015Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 23.07.2015.
  • utorok 19. júla 2011Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 18.07.2011.
  • streda 29. júna 2011Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 14.06.2011 podľa ust. § 57, §§ 105-153 Obchodného zákonníka č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
Víno MATULA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Víno MATULA, s. r. o.

Sasinkova 3, 900 21 Svätý Jur

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.