Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46251871・Kalinčiakova 1692, 09301 Vranov nad Topľou・Založené 2011
Obrat 2025
32 tis. €
+1,5 %Zisk 2025
7 642 €
−51 %Aktíva
282 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−38 %Zadlženosť
95,4 %
+3,5 ppHrubá marža
86,3 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,8 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
59,1 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 642 €
−58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−257 tis. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | 20 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 237 € | 8 231 € | 16 tis. € | 7 642 € |
| Daň z príjmov | 1 455 € | 1 453 € | 2 737 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 455 € | 1 453 € | 2 737 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 266 tis. € | 256 tis. € | 257 tis. € | 282 tis. € |
| Neobežný majetok | 258 tis. € | 249 tis. € | 240 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 258 tis. € | 249 tis. € | 240 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 739 € | 6 651 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 829 € | 1 229 € | 1 354 € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 5 910 € | 5 422 € | 15 tis. € | 2 207 € |
| Časové rozlíšenie | 16 € | 16 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 266 tis. € | 256 tis. € | 257 tis. € | 282 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 291 € | 291 € | 291 € | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 237 € | 8 231 € | 16 tis. € | 7 642 € |
| Záväzky | 252 tis. € | 242 tis. € | 236 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 35 tis. € | 16 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 217 tis. € | 226 tis. € | 236 tis. € | 269 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Šalgovická 2825/30, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Puškinova 1015, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Puškinova 1015, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1692, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Šalgovická 2825/30, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Lerchova 5350/8, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Ondavská 946/16, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Šalgovická 2825/30, 08006 Ľubobice, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1692, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Šalgovická 2825/30, 08006 Ľubobice, Slovenská republika
Adresa Kalinčiakova 1692, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.