Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46258884・Kladnianska 20, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2011
Obrat 2025
507 tis. €
+6,1 %Zisk 2025
13 tis. €
+110 %Aktíva
223 tis. €
+4,3 %Vlastný kapitál
164 tis. €
+8,4 %Zadlženosť
26,4 %
−2,8 ppHrubá marža
8,2 %
+1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,7 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
7,7 %
+3,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,60
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+108 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,2 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
154 tis. €
−5,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 398 tis. € | 486 tis. € | 478 tis. € | 507 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 58 tis. € | 30 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 405 tis. € | 486 tis. € | 478 tis. € | 507 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 30 tis. € | 6 046 € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 902 € | 8 106 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 174 tis. € | 267 tis. € | 214 tis. € | 223 tis. € |
| Neobežný majetok | 44 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 44 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 130 tis. € | 239 tis. € | 181 tis. € | 174 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 108 tis. € | 228 tis. € | 178 tis. € | 162 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 11 tis. € | 3 034 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 174 tis. € | 267 tis. € | 214 tis. € | 223 tis. € |
| Vlastné imanie | 110 tis. € | 145 tis. € | 151 tis. € | 164 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 82 tis. € | 110 tis. € | 140 tis. € | 146 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 30 tis. € | 6 046 € | 13 tis. € |
| Záväzky | 65 tis. € | 122 tis. € | 62 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 46 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 43 tis. € | 76 tis. € | 45 tis. € | 39 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Špačinská cesta 48, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bojnická 21, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bojnická 21, 83104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Špačinská cesta 48, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Bojnická 21, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Trumpeter spol. s r. o.
Kladnianska 20, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.