Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46259023・Kostolná Ves 219, 97226 Kostolná Ves・Založené 2011
Obrat 2025
5,28 mil. €
+27 %Zisk 2025
251 tis. €
+523 %Aktíva
3,28 mil. €
−5,5 %Vlastný kapitál
2,29 mil. €
+12 %Zadlženosť
27,7 %
−10 ppHrubá marža
33,8 %
+0,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+6,2 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
+9,3 ppRentabilita aktív
ROE
10,9 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,19
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
342 tis. €
+710 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,7 %
+32 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
862 tis. €
+6,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6,45 mil. € | 5,28 mil. € | 4,06 mil. € | 5,14 mil. € |
| Pridaná hodnota | 2,09 mil. € | 1,82 mil. € | 1,33 mil. € | 1,73 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6,67 mil. € | 5,26 mil. € | 4,14 mil. € | 5,28 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 503 tis. € | 338 tis. € | −59 tis. € | 251 tis. € |
| Daň z príjmov | 159 tis. € | 92 tis. € | 3 140 € | 91 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 162 tis. € | 95 tis. € | 3 840 € | 93 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4,24 mil. € | 3,96 mil. € | 3,48 mil. € | 3,28 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,0 mil. € | 1,96 mil. € | 1,73 mil. € | 1,69 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,98 mil. € | 1,95 mil. € | 1,72 mil. € | 1,69 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 16 tis. € | 8 260 € | 881 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,24 mil. € | 2,0 mil. € | 1,74 mil. € | 1,58 mil. € |
| Zásoby | 1,1 mil. € | 972 tis. € | 1,21 mil. € | 1,15 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 3 345 € | 5 362 € | 6 062 € | 8 198 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 842 tis. € | 884 tis. € | 410 tis. € | 256 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 291 tis. € | 138 tis. € | 120 tis. € | 166 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 014 € | 4 939 € | 7 383 € | 7 441 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4,24 mil. € | 3,96 mil. € | 3,48 mil. € | 3,28 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,76 mil. € | 2,1 mil. € | 2,04 mil. € | 2,29 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 1,2 mil. € | 1,71 mil. € | 2,05 mil. € | 1,99 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 503 tis. € | 338 tis. € | −59 tis. € | 251 tis. € |
| Záväzky | 2,3 mil. € | 1,71 mil. € | 1,32 mil. € | 911 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 255 tis. € | 167 tis. € | 93 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,39 mil. € | 976 tis. € | 937 tis. € | 722 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 315 tis. € | 225 tis. € | 135 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 272 tis. € | 319 tis. € | 118 tis. € | 51 tis. € |
| Rezervy | 64 tis. € | 27 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 181 tis. € | 147 tis. € | 114 tis. € | 81 tis. € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Športová 53/7, 97226 Nitrianske Rudno, Slovenská republika
Adresa Športová 53/7, 97226 Nitrianske Rudno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.