Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46259902・Červeník 419/5, 92042 Červeník・Založené 2011
Obrat 2025
23 tis. €
−64 %Zisk 2025
−4 666 €
−309 %Aktíva
217 tis. €
−1,6 %Vlastný kapitál
211 tis. €
−2,2 %Zadlženosť
2,5 %
+0,6 ppHrubá marža
49,4 %
+16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-20,4 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-2,2 %
−3,2 ppRentabilita aktív
ROE
-2,2 %
−3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
40,72
−24 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 326 €
−236 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,9 %
−38 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
211 tis. €
−1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 14 tis. € | 63 tis. € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 844 € | −2 141 € | 21 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 58 tis. € | 15 tis. € | 63 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | −15 tis. € | 2 230 € | −4 666 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 268 tis. € | 218 tis. € | 220 tis. € | 217 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 365 € | 4 557 € | 610 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 365 € | 4 557 € | 610 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 258 tis. € | 214 tis. € | 220 tis. € | 217 tis. € |
| Zásoby | 58 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 63 tis. € | 67 tis. € | 77 tis. € | 83 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 € | 3 938 € | 1 415 € | 572 € |
| Finančné účty | 138 tis. € | 143 tis. € | 141 tis. € | 133 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 268 tis. € | 218 tis. € | 220 tis. € | 217 tis. € |
| Vlastné imanie | 229 tis. € | 214 tis. € | 216 tis. € | 211 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 234 tis. € | 224 tis. € | 208 tis. € | 211 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | −15 tis. € | 2 230 € | −4 666 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 4 575 € | 4 141 € | 5 337 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 53 € | 13 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 4 575 € | 4 088 € | 5 324 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Nitrianska 2518/7, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 2518/7, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.