Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46277129・Nemčianska cesta 284, 97401 Nemce・Založené 2011
Obrat 2025
5,14 mil. €
+5,0 %Zisk 2025
7 969 €
+333 %Aktíva
1,61 mil. €
+3,5 %Vlastný kapitál
204 tis. €
+4,1 %Zadlženosť
87,3 %
+0,1 ppHrubá marža
5,6 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
3,9 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,33
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+140 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,3 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
336 tis. €
+150 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,07 mil. € | 4,34 mil. € | 4,89 mil. € | 5,14 mil. € |
| Pridaná hodnota | 232 tis. € | 248 tis. € | 264 tis. € | 287 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,07 mil. € | 4,34 mil. € | 4,9 mil. € | 5,14 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 11 tis. € | 1 839 € | 7 969 € |
| Daň z príjmov | 8 931 € | 5 174 € | 4 236 € | 6 588 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 931 € | 5 174 € | 4 236 € | 6 588 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,53 mil. € | 1,52 mil. € | 1,55 mil. € | 1,61 mil. € |
| Neobežný majetok | 309 tis. € | 289 tis. € | 306 tis. € | 256 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 309 tis. € | 289 tis. € | 306 tis. € | 256 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,19 mil. € | 1,21 mil. € | 1,24 mil. € | 1,34 mil. € |
| Zásoby | 226 tis. € | 301 tis. € | 365 tis. € | 357 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 33 tis. € | 32 tis. € | 127 tis. € | 354 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 922 tis. € | 879 tis. € | 749 tis. € | 631 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 950 € | 1 087 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 29 tis. € | 16 tis. € | 6 869 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,53 mil. € | 1,52 mil. € | 1,55 mil. € | 1,61 mil. € |
| Vlastné imanie | 183 tis. € | 194 tis. € | 196 tis. € | 204 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 148 tis. € | 177 tis. € | 188 tis. € | 190 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 11 tis. € | 1 839 € | 7 969 € |
| Záväzky | 1,3 mil. € | 1,32 mil. € | 1,36 mil. € | 1,4 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 990 € | 12 tis. € | 15 tis. € | 8 083 € |
| Krátkodobé záväzky | 889 tis. € | 955 tis. € | 1,11 mil. € | 1,01 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 148 tis. € | 126 tis. € | 103 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 135 tis. € | 75 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 256 tis. € | 95 tis. € | 54 tis. € | 361 tis. € |
| Rezervy | 1 000 € | 1 000 € | 1 650 € | 1 650 € |
| Časové rozlíšenie | 45 tis. € | 0 € | 2 371 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Uderiná 12, 98554 Lovinobaňa, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 45/31, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Poľný Kesov 216, 95115 Poľný Kesov, Slovenská republika
Adresa Uderiná 12, 98554 Lovinobaňa, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 45/31, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Na Hôrke 45/31, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.