Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46279253・Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota・Založené 2011
Obrat 2025
16 tis. €
+4,2 %Zisk 2025
279 €
+142 %Aktíva
5 020 €
+6,8 %Vlastný kapitál
4 211 €
+7,1 %Zadlženosť
16,1 %
−0,3 ppHrubá marža
25,5 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
6,6 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,08
+2,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
619 €
+290 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
54,9 %
+160 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 399 €
+7,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 249 € | 2 173 € | 2 982 € | 4 135 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 345 € | −875 € | −665 € | 279 € |
| Daň z príjmov | 109 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 815 € | 5 306 € | 4 702 € | 5 020 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 815 € | 5 306 € | 4 702 € | 5 020 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 1 055 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 815 € | 5 306 € | 4 702 € | 3 965 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 815 € | 5 306 € | 4 702 € | 5 020 € |
| Vlastné imanie | 5 272 € | 4 397 € | 3 932 € | 4 211 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −28 tis. € | −26 tis. € | −27 tis. € | −28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 345 € | −875 € | −665 € | 279 € |
| Záväzky | 543 € | 909 € | 770 € | 809 € |
| Dlhodobé záväzky | 151 € | 163 € | 175 € | 188 € |
| Krátkodobé záväzky | 392 € | 746 € | 595 € | 621 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Adresa Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ART IN STYLE s.r.o.
Sídlisko Rimava 1065/24, 97901 Rimavská Sobota
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.