Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46282564・Palánok 1, 949 01 Nitra・Založené 2011
Obrat 2024
7 098 €
+48 %Zisk 2024
1 927 €
+1 064 %Aktíva
17 tis. €
+41 %Vlastný kapitál
728 €
+161 %Zadlženosť
95,6 %
−15 ppHrubá marža
56,8 %
+60 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
27,1 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
11,6 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
264,7 %
+248 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,50
+84 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 267 €
+1 234 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 020 €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 18 tis. € | 4 794 € | 6 030 € |
| Pridaná hodnota | 1 445 € | 172 € | −131 € | 3 426 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 18 tis. € | 4 794 € | 7 098 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 150 € | 62 € | −200 € | 1 927 € |
| Daň z príjmov | 203 € | 11 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 798 € | 3 493 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 8 300 € | 8 748 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 8 300 € | 8 748 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 798 € | 3 493 € | 3 503 € | 7 922 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 929 € | 0 € | 3 503 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 869 € | 3 493 € | 0 € | 7 922 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 798 € | 3 493 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 060 € | −998 € | −1 198 € | 728 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 830 € | −6 680 € | −6 618 € | −6 819 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 150 € | 62 € | −200 € | 1 927 € |
| Záväzky | 7 858 € | 4 491 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 858 € | 4 491 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa 1. mája 1166/23, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Adresa 1.mája 1166/23, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 33, 90703 Myjava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.