Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46284648・Dolné Rudiny 3, 01001 Žilina・Založené 2011
Obrat 2024
701 tis. €
+7,2 %Zisk 2024
95 tis. €
−41 %Aktíva
897 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
513 tis. €
+22 %Zadlženosť
42,8 %
−3,4 ppHrubá marža
19,9 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,6 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
10,6 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
18,6 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,35
+8,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
123 tis. €
−34 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
514 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 360 tis. € | 328 tis. € | 645 tis. € | 687 tis. € |
| Pridaná hodnota | 48 tis. € | 30 tis. € | 122 tis. € | 137 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 360 tis. € | 331 tis. € | 654 tis. € | 701 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | −7 690 € | 162 tis. € | 95 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 136 € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 136 € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 646 tis. € | 651 tis. € | 779 tis. € | 897 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 646 tis. € | 651 tis. € | 778 tis. € | 896 tis. € |
| Zásoby | 2 478 € | 2 478 € | 2 478 € | 2 478 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 616 tis. € | 645 tis. € | 746 tis. € | 838 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 3 252 € | 30 tis. € | 55 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 638 € | 0 € | 720 € | 718 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 646 tis. € | 651 tis. € | 779 tis. € | 897 tis. € |
| Vlastné imanie | 244 tis. € | 236 tis. € | 419 tis. € | 513 tis. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| HV minulých rokov | 213 tis. € | 227 tis. € | 240 tis. € | 401 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | −7 690 € | 162 tis. € | 95 tis. € |
| Záväzky | 403 tis. € | 415 tis. € | 360 tis. € | 384 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 493 € | 575 € | 754 € | 960 € |
| Krátkodobé záväzky | 401 tis. € | 414 tis. € | 359 tis. € | 382 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 676 € | 329 € | 675 € | 880 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Dobra 11 m., 13/14, 90-030, Łódź, Poľská republika
Adresa Amraser-See-Straße, 17/43, 6020, Innsbruck, Rakúsko
Adresa Dobra 11 m., 13/14, 90-030, Łódź, Poľská republika
Adresa Armińskiego 12, 34-600 Limanowa, Poľská republika
Adresa Amraser-See-Straße, 17/43, 6020, Innsbruck, Rakúsko
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.