Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46292616・Štefánikova 7, 81106 Bratislava - Staré mesto・Založené 2011
Obrat 2019
0 €
Zisk 2019
−79 €
+99 %Aktíva
909 €
−99 %Vlastný kapitál
−143 tis. €
−0,1 %Zadlženosť
15 823,2 %
+15 638 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-8,7 %
−4,9 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
−4,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−79 €
+99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−143 tis. €
−0,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −15 tis. € | −3 657 € | −4 446 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 10 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −16 tis. € | 9 135 € | −6 348 € | −79 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 127 tis. € | 176 tis. € | 168 tis. € | 909 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 127 tis. € | 176 tis. € | 168 tis. € | 909 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 73 tis. € | 117 tis. € | 168 tis. € | 909 € |
| Finančné účty | −22 tis. € | −32 tis. € | 114 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 127 tis. € | 176 tis. € | 168 tis. € | 909 € |
| Vlastné imanie | −146 tis. € | −136 tis. € | −143 tis. € | −143 tis. € |
| Základné imanie | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −130 tis. € | −146 tis. € | −137 tis. € | −144 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −16 tis. € | 9 135 € | −6 348 € | −79 € |
| Záväzky | 272 tis. € | 312 tis. € | 311 tis. € | 144 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 272 tis. € | 312 tis. € | 311 tis. € | 144 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Simmonsgasse 24/5002, 1220 Wien, Rakúska republika
Adresa Furdekova 1620/6, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Brünner Strasse 26-32/2/3, 1210 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Orchisgasse 69/2, 1220 Wien, Rakúska republika
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Brünner Strasse 26-32/2-3, 1210 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Simmonsgasse 24/5002, 1220 Wien, Rakúska republika
Adresa Štefánikova 7, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Chirazi Finance & Co. k. s., v likvidácii
Štefánikova 7, 81106 Bratislava - Staré mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.