Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46293761・Krátka 1134/14, 900 46 Most pri Bratislave・Založené 2011
Obrat 2025
98 tis. €
−2,0 %Zisk 2025
26 tis. €
+362 %Aktíva
187 tis. €
−5,0 %Vlastný kapitál
37 tis. €
+36 %Zadlženosť
80,3 %
−5,9 ppHrubá marža
68,4 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,5 %
+21 ppZisk / výnosy
ROA
13,8 %
+11 ppRentabilita aktív
ROE
70,0 %
+49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,90
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+271 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+7,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 85 tis. € | 80 tis. € | 94 tis. € | 94 tis. € |
| Pridaná hodnota | 43 tis. € | 40 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 111 tis. € | 88 tis. € | 100 tis. € | 98 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 698 € | 665 € | 5 599 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 851 € | 1 340 € | 2 248 € | 3 252 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 176 tis. € | 157 tis. € | 197 tis. € | 187 tis. € |
| Neobežný majetok | 124 tis. € | 115 tis. € | 151 tis. € | 145 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 124 tis. € | 115 tis. € | 151 tis. € | 145 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 41 tis. € | 46 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 1 122 € | 52 € | 65 € | 95 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 25 tis. € | 33 tis. € | 29 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 176 tis. € | 157 tis. € | 197 tis. € | 187 tis. € |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 53 tis. € | 27 tis. € | 37 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 46 tis. € | 16 tis. € | 5 599 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 698 € | 665 € | 5 599 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 124 tis. € | 104 tis. € | 170 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 111 tis. € | 96 tis. € | 143 tis. € | 128 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 7 727 € | 27 tis. € | 22 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Krátka 134/12, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 5102/16, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 5102/16, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 5102/16, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Krátka 134/12, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 5102/16, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Krátka 134/12, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa Dudvážska 5102/16, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
PROFI EXPERT s. r. o.
Krátka 1134/14, 900 46 Most pri Bratislave
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.