Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46295178・Hlotka 88/16, 020 61 Lednické Rovne・Založené 2011
Obrat 2025
398 tis. €
−6,4 %Zisk 2025
204 tis. €
+7,9 %Aktíva
232 tis. €
−35 %Vlastný kapitál
216 tis. €
−32 %Zadlženosť
6,6 %
−3,4 ppHrubá marža
71,8 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
51,4 %
+6,8 ppZisk / výnosy
ROA
88,2 %
+35 ppRentabilita aktív
ROE
94,4 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,81
+54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
259 tis. €
+7,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
192 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 443 tis. € | 363 tis. € | 415 tis. € | 397 tis. € |
| Pridaná hodnota | 265 tis. € | 223 tis. € | 275 tis. € | 285 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 446 tis. € | 364 tis. € | 425 tis. € | 398 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 158 tis. € | 118 tis. € | 189 tis. € | 204 tis. € |
| Daň z príjmov | 42 tis. € | 31 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 42 tis. € | 31 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 359 tis. € | 299 tis. € | 355 tis. € | 232 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 339 tis. € | 247 tis. € | 318 tis. € | 207 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 48 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 109 tis. € | 111 tis. € | 101 tis. € | 86 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 230 tis. € | 136 tis. € | 216 tis. € | 120 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 772 € | 720 € | 254 € | 724 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 359 tis. € | 299 tis. € | 355 tis. € | 232 tis. € |
| Vlastné imanie | 347 tis. € | 288 tis. € | 319 tis. € | 216 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 022 € | 7 022 € | 7 022 € | 7 022 € |
| HV minulých rokov | 177 tis. € | 158 tis. € | 118 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 158 tis. € | 118 tis. € | 189 tis. € | 204 tis. € |
| Záväzky | 12 tis. € | 11 tis. € | 36 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 576 € | 432 € | 383 € | 383 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 35 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hlotka 88/16, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Hlotka 88/16, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Lysá pod Makytou 381, 02054 Lysá pod Makytou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.