Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46299432・Winterova 1756/18, 92101 Piešťany・Založené 2011
Obrat 2024
344 tis. €
−14 %Zisk 2024
1 700 €
−89 %Aktíva
165 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
65 tis. €
−22 %Zadlženosť
60,8 %
+1,5 ppHrubá marža
21,1 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−3,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−6,7 ppRentabilita aktív
ROE
2,6 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,48
+154 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 620 €
−82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
53,0 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
46 tis. €
+125 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 322 tis. € | 420 tis. € | 395 tis. € | 344 tis. € |
| Pridaná hodnota | 59 tis. € | 59 tis. € | 72 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 326 tis. € | 420 tis. € | 401 tis. € | 344 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 957 € | 6 661 € | 16 tis. € | 1 700 € |
| Daň z príjmov | 3 406 € | 3 012 € | 4 794 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 199 tis. € | 175 tis. € | 204 tis. € | 165 tis. € |
| Neobežný majetok | 134 tis. € | 116 tis. € | 128 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 134 tis. € | 116 tis. € | 128 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 58 tis. € | 76 tis. € | 65 tis. € |
| Zásoby | 25 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 17 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 199 tis. € | 175 tis. € | 204 tis. € | 165 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 67 tis. € | 83 tis. € | 65 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 377 € | 4 580 € | 11 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 957 € | 6 661 € | 16 tis. € | 1 700 € |
| Záväzky | 139 tis. € | 107 tis. € | 121 tis. € | 100 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 78 tis. € | 76 tis. € | 55 tis. € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 47 tis. € | 62 tis. € |
| Rezervy | 547 € | 763 € | 1 006 € | 150 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Winterova 18/1756, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 18/1756, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 1886/4, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 1756/18, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 1756/18, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 1756/18, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 1756/18, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 18/1756, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Winterova 1756/18, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 1886/4, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.