Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46338721・Budovateľská 12533/45, 08001 Prešov・Založené 2011
Obrat 2025
62 tis. €
+173 %Zisk 2025
24 tis. €
+528 %Aktíva
28 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
−138 tis. €
+15 %Zadlženosť
592,2 %
−249 ppHrubá marža
50,6 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
38,8 %
+22 ppZisk / výnosy
ROA
85,9 %
+68 ppRentabilita aktív
ROE
-17,4 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
+314 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+499 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,8 %
−4,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−151 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | −2 065 € | 0 € | 23 tis. € | 60 tis. € |
| Pridaná hodnota | −19 tis. € | −3 721 € | 8 628 € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | −2 063 € | 0 € | 23 tis. € | 62 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −25 tis. € | −6 260 € | 3 836 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 49 tis. € | 8 690 € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 572 € | 3 075 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 572 € | 3 075 € | 17 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 5 436 € | 3 926 € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 1 064 € | 2 088 € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 612 € | 4 372 € | 1 838 € | 3 398 € |
| Časové rozlíšenie | 487 € | 179 € | 464 € | 524 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 49 tis. € | 8 690 € | 22 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | −160 tis. € | −166 tis. € | −162 tis. € | −138 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 296 € | 295 € | 295 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −140 tis. € | −165 tis. € | −171 tis. € | −168 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −25 tis. € | −6 260 € | 3 836 € | 24 tis. € |
| Záväzky | 209 tis. € | 175 tis. € | 184 tis. € | 166 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 271 € | 271 € | 271 € | 271 € |
| Krátkodobé záväzky | 203 tis. € | 174 tis. € | 184 tis. € | 166 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 6 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Tarasa Ševčenka 3938/26, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Tarasa Ševčenka 3938/26, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.