Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46340408・Janka Palu 29, 91441 Nemšová・Založené 2011
Obrat 2025
167 tis. €
−8,7 %Zisk 2025
3 867 €
−6,7 %Aktíva
253 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
43 tis. €
+9,8 %Zadlženosť
82,9 %
+0,9 ppHrubá marža
12,1 %
+2,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
8,9 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,70
+9,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 040 €
−5,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,3 %
+1,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−63 tis. €
+0,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 143 tis. € | 152 tis. € | 178 tis. € | 160 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 936 € | 18 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 143 tis. € | 152 tis. € | 183 tis. € | 167 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 745 € | 1 435 € | 4 146 € | 3 867 € |
| Daň z príjmov | 199 € | 408 € | 1 159 € | 1 173 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 155 tis. € | 173 tis. € | 219 tis. € | 253 tis. € |
| Neobežný majetok | 91 tis. € | 85 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 91 tis. € | 85 tis. € | 106 tis. € | 103 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 88 tis. € | 114 tis. € | 150 tis. € |
| Zásoby | 57 tis. € | 83 tis. € | 99 tis. € | 137 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 918 € | 4 081 € | 7 700 € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 1 653 € | 457 € | 7 226 € | 1 006 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 155 tis. € | 173 tis. € | 219 tis. € | 253 tis. € |
| Vlastné imanie | 34 tis. € | 35 tis. € | 39 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 745 € | 1 435 € | 4 146 € | 3 867 € |
| Záväzky | 122 tis. € | 138 tis. € | 180 tis. € | 209 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 996 € | 0 € | 0 € | −6 000 € |
| Krátkodobé záväzky | 107 tis. € | 128 tis. € | 177 tis. € | 213 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 366 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Antona Kropáčiho 1143/12, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 949/20, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Antona Kropáčiho 1143/12, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Na dolinách 949/20, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.