Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46349693・Pionierska 14, 04414 Čaňa・Založené 2011
Obrat 2025
29 tis. €
+27 %Zisk 2025
14 tis. €
+42 %Aktíva
45 tis. €
−68 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+61 %Zadlženosť
19,0 %
−65 ppHrubá marža
59,0 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,3 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
30,8 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
38,1 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,25
+341 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,8 %
+1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 134 € | −1 436 € | 9 708 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 690 € | 1 159 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 122 tis. € | 140 tis. € | 45 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 3 724 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 3 724 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 119 tis. € | 140 tis. € | 45 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 962 € | 494 € | 426 € | 6 804 € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 118 tis. € | 139 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 122 tis. € | 140 tis. € | 45 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 5 133 € | 3 697 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 134 € | −1 436 € | 9 708 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 45 tis. € | 110 tis. € | 117 tis. € | 8 503 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 45 tis. € | 110 tis. € | 117 tis. € | 8 503 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pionierska 14, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Pionierska 14, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.