Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

PANAMA - KUCHYNE, s.r.o.

Finančný profil firmy・IČO 46353950・Dekýš 105, 96901 Dekýš・Založené 2011

Aktívna

Obrat 2025

553 tis. €

+33 %
IČO
46353950
DIČ
2023343069
IČ DPH
SK2023343069, podľa §4, registrácia od piatok 15. júna 2012
Sídlo
PANAMA - KUCHYNE, s.r.o.Dekýš 105 96901 Dekýš
Dátum vzniku
streda 21. septembra 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/20816/S

Zisk 2025

30 tis. €

+132 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

106 tis. €

−64 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

−184 tis. €

+14 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

272,8 %

+101 ppZáväzky / aktíva celkom
  • Reálna255,6 %
  • Voči spoločníkom a skupine17,2 %

Hrubá marža

12,9 %

+5,5 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+132 %
−13 tis. €21 tis. €38 tis. €30 tis. €23 tis. €−72 tis. €−46 tis. €−62 tis. €−28 tis. €6 341 €−92 tis. €30 tis. €2014201520162017201820192020202120222023202420252014−13 tis. €201521 tis. €201638 tis. €201730 tis. €201823 tis. €2019−72 tis. €2020−46 tis. €2021−62 tis. €2022−28 tis. €20236 341 €2024−92 tis. €202530 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

−38 %
873 tis. €978 tis. €1,09 mil. €1,12 mil. €1,18 mil. €1,09 mil. €1,07 mil. €842 tis. €1,02 mil. €807 tis. €407 tis. €254 tis. €2014201520162017201820192020202120222023202420252014873 tis. €2015978 tis. €20161,09 mil. €20171,12 mil. €20181,18 mil. €20191,09 mil. €20201,07 mil. €2021842 tis. €20221,02 mil. €2023807 tis. €2024407 tis. €2025254 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 898 €2 900 €9 745 €2 880 €5 275 €0 €0 €0 €0 €0 €1 920 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 20142 898 €Daň celkom · 20152 900 €Daň celkom · 20169 745 €Daň celkom · 20172 880 €Daň celkom · 20185 275 €Daň celkom · 20190 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20230 €Daň celkom · 20241 920 €Daň celkom · 20253 840 €Splatná daň · 20142 898 €Splatná daň · 20152 900 €Splatná daň · 20169 745 €Splatná daň · 20172 880 €Splatná daň · 20185 275 €Splatná daň · 20190 €Splatná daň · 20200 €Splatná daň · 20210 €Splatná daň · 20220 €Splatná daň · 20230 €Splatná daň · 20241 920 €Splatná daň · 20253 840 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,4 %

+27 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

11,7 %

+34 pp

Zisk / tržby

ROA

28,0 %

+59 pp

Rentabilita aktív

ROE

-16,2 %

−59 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

5,7 %

+24 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

5,9 %

−1,3 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

34 tis. €

+137 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,4 %

+14 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

877 tis. €2014979 tis. €20151,1 mil. €20161,12 mil. €20171,18 mil. €20181,1 mil. €20191,1 mil. €2020912 tis. €20211,03 mil. €2022807 tis. €2023416 tis. €2024553 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,02 mil. €807 tis. €407 tis. €254 tis. €
Pridaná hodnota182 tis. €162 tis. €30 tis. €33 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,03 mil. €807 tis. €416 tis. €553 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−28 tis. €6 341 €−92 tis. €30 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €1 920 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €1 920 €3 840 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady188 tis. €121 tis. €84 tis. €58 tis. €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok106 tis. €
  • Časové rozlíšenie273 €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie−184 tis. €
  • Záväzky290 tis. €
  • Časové rozlíšenie87 €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom462 tis. €403 tis. €297 tis. €106 tis. €
Neobežný majetok233 tis. €233 tis. €223 tis. €0 €
Dlhodobý hmotný majetok233 tis. €233 tis. €223 tis. €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok228 tis. €170 tis. €73 tis. €106 tis. €
Zásoby113 tis. €90 tis. €47 tis. €56 tis. €
Dlhodobé pohľadávky25 tis. €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky10 tis. €17 tis. €6 857 €37 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty79 tis. €63 tis. €19 tis. €13 tis. €
Časové rozlíšenie1 487 €1 225 €1 135 €273 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky462 tis. €403 tis. €297 tis. €106 tis. €
Vlastné imanie−128 tis. €−121 tis. €−213 tis. €−184 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov−106 tis. €−133 tis. €−127 tis. €−219 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−28 tis. €6 341 €−92 tis. €30 tis. €
Záväzky590 tis. €525 tis. €511 tis. €290 tis. €
Dlhodobé záväzky1 697 €21 tis. €1 307 €1 268 €
Krátkodobé záväzky170 tis. €156 tis. €369 tis. €140 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé265 tis. €215 tis. €62 tis. €24 tis. €
Bankové úvery krátkodobé148 tis. €131 tis. €77 tis. €122 tis. €
Rezervy4 854 €1 850 €1 888 €2 687 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €87 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie1 346,5 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv3
Celková suma69 864,72 €
Počet protistrán2
Posledná zmluvautorok 1. augusta 2023

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Partner verejného sektora

Registrácia od

piatok 11. decembra 2020

Počet konečných užívateľov výhod

0

Stav registrácie

Vymazaná

Registrácia vymazaná piatok 2. októbra 2026 (dobrovoľne)

Overenie KUV platné (pondelok 6. júla 2026)Overuje: JUDr. Blanka Gondová

Predmet podnikania

14 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 11. mája 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 11. mája 2012
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 11. mája 2012
  • administratívne službyPlatné od streda 21. septembra 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 21. septembra 2011
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 21. septembra 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 21. septembra 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 21. septembra 2011
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 21. septembra 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od streda 21. septembra 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 21. septembra 2011

    Adresa Dekýš 105, 96901 Dekýš, Slovenská republika

  • Konateľstreda 21. septembra 2011 – utorok 4. februára 2014

    Adresa Okružná 1844/3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľstreda 21. septembra 2011 – streda 18. septembra 2019

    Adresa Bučinová 360/58, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľstreda 21. septembra 2011 – streda 17. septembra 2025

    Adresa Švermova 15276/40, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 18. septembra 2025

    Adresa Dekýš 105, 96901 Dekýš, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. septembra 2011 – streda 17. septembra 2025

    Adresa Švermova 15276/40, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel40 %Vklad2 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 21. septembra 2011 – streda 17. septembra 2025

    Adresa Dekýš 105, 96901 Dekýš, Slovenská republika

    Podiel60 %Vklad3 000 EUR

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/20816/S
Hlavná činnosť
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PANAMA - KUCHYNE, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

PANAMA - KUCHYNE, s.r.o.

Dekýš 105, 96901 Dekýš

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.