Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46377778・Višňové 729, 013 23 Višňové・Založené 2011
Obrat 2025
144 tis. €
+78 %Zisk 2025
−1 606 €
+35 %Aktíva
41 tis. €
+244 %Vlastný kapitál
5 506 €
−23 %Zadlženosť
86,6 %
+46 ppHrubá marža
-0,5 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,1 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
-29,2 %
+5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,18
−60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−646 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-148,6 %
−86 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 267 €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 538 tis. € | 101 tis. € | 80 tis. € | 143 tis. € |
| Pridaná hodnota | −435 tis. € | 3 436 € | −33 € | −659 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,32 mil. € | 201 tis. € | 81 tis. € | 144 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5,16 mil. € | −416 tis. € | −2 485 € | −1 606 € |
| Daň z príjmov | 275 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 275 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,32 mil. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,32 mil. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 3 836 € | 3 116 € | 4 503 € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,25 mil. € | 3 166 € | −3 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 70 tis. € | 7 835 € | 7 355 € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 49 € | 39 € | 44 € | 52 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,32 mil. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 425 tis. € | 9 597 € | 7 112 € | 5 506 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 5,58 mil. € | 420 tis. € | 4 597 € | 2 112 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5,16 mil. € | −416 tis. € | −2 485 € | −1 606 € |
| Záväzky | 897 tis. € | 4 559 € | 4 787 € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 554 € | 588 € | 593 € | 593 € |
| Krátkodobé záväzky | 895 tis. € | 3 611 € | 3 994 € | 35 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 150 € | 0 € | 20 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 000 € | 210 € | 200 € | 200 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kościelna 22, 26-600 Radom, Poľská republika
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gerlachovská 3104/6, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kościelna 22, 26-600 Radom, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.