Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46382437・Sereďská 3910/39, 91705 Trnava - Modranka・Založené 2011
Obrat 2025
11 tis. €
+37 %Zisk 2025
3 203 €
+8,1 %Aktíva
7 752 €
−19 %Vlastný kapitál
−11 tis. €
+23 %Zadlženosť
240,9 %
−7,4 ppHrubá marža
51,0 %
−2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,0 %
−7,8 ppZisk / výnosy
ROA
41,3 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
-29,3 %
−8,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,41
+2,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 559 €
+7,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−11 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 8 272 € | 8 047 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 712 € | 3 398 € | 4 279 € | 5 634 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 8 272 € | 8 047 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 659 € | 2 150 € | 2 963 € | 3 203 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 167 € | 340 € | 356 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 167 € | 340 € | 356 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 893 € | 9 309 € | 9 525 € | 7 752 € |
| Neobežný majetok | 1 402 € | 637 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 402 € | 637 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 430 € | 8 611 € | 9 461 € | 7 678 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 725 € | 1 798 € | 1 702 € | 1 002 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 705 € | 6 813 € | 7 759 € | 6 676 € |
| Časové rozlíšenie | 61 € | 61 € | 64 € | 74 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 893 € | 9 309 € | 9 525 € | 7 752 € |
| Vlastné imanie | −19 tis. € | −17 tis. € | −14 tis. € | −11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 260 € | 392 € | 500 € | 648 € |
| HV minulých rokov | −149 tis. € | −146 tis. € | −144 tis. € | −141 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 659 € | 2 150 € | 2 963 € | 3 203 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 26 tis. € | 24 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Sereďská 3910/39, 91705 Trnava - Modranka, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Adresa Seredská 3910/39, 91705 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.