Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46387901・Čapášska 17, 94304 Obid・Založené 2011
Obrat 2025
173 tis. €
−3,0 %Zisk 2025
43 tis. €
−8,7 %Aktíva
219 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
174 tis. €
−5,2 %Zadlženosť
20,6 %
−14 ppHrubá marža
87,0 %
+1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,9 %
−1,6 ppZisk / výnosy
ROA
19,6 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
24,7 %
−1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,82
+95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
55 tis. €
−8,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
168 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 147 tis. € | 173 tis. € | 178 tis. € | 173 tis. € |
| Pridaná hodnota | 127 tis. € | 147 tis. € | 152 tis. € | 150 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 149 tis. € | 205 tis. € | 178 tis. € | 173 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 59 tis. € | 72 tis. € | 47 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 191 tis. € | 263 tis. € | 282 tis. € | 219 tis. € |
| Neobežný majetok | 61 tis. € | 82 tis. € | 40 tis. € | 6 716 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 61 tis. € | 82 tis. € | 40 tis. € | 6 716 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 130 tis. € | 181 tis. € | 242 tis. € | 212 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 110 tis. € | 159 tis. € | 215 tis. € | 192 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 191 tis. € | 263 tis. € | 282 tis. € | 219 tis. € |
| Vlastné imanie | 108 tis. € | 137 tis. € | 184 tis. € | 174 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 43 tis. € | 59 tis. € | 131 tis. € | 126 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 59 tis. € | 72 tis. € | 47 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 83 tis. € | 126 tis. € | 98 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 341 € | 520 € | 727 € | 994 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 124 tis. € | 98 tis. € | 44 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 765 € | 1 711 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Čapášska 3849/17, 94304 Obid, Slovenská republika
Adresa Čapášska 3849/17, 94304 Obid, Slovenská republika
Adresa Čapášska 3849/17, 94304 Obid, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.