Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46388265・Špitálska ul. 2819/6, 94501 Komárno・Založené 2011
Obrat 2025
−20 tis. €
−114 %Zisk 2025
−607 €
−117 %Aktíva
61 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
80 tis. €
−0,8 %Zadlženosť
-29,8 %
−32 ppHrubá marža
1,2 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
+0,5 ppZisk / výnosy
ROA
-1,0 %
−5,4 ppRentabilita aktív
ROE
-0,8 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-3,36
−106 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−267 €
−106 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-127,3 %
−148 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
80 tis. €
−0,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 715 € | 2 020 € | 145 tis. € | −20 tis. € |
| Pridaná hodnota | −365 € | 842 € | 4 961 € | −237 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 715 € | 2 020 € | 145 tis. € | −20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −706 € | 414 € | 3 629 € | −607 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 38 € | 969 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 76 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € | 61 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 63 € | 2 424 € | 3 600 € | −20 tis. € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 75 tis. € | 78 tis. € | 82 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 76 tis. € | 77 tis. € | 82 tis. € | 61 tis. € |
| Vlastné imanie | 76 tis. € | 77 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 72 tis. € | 71 tis. € | 72 tis. € | 75 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −706 € | 414 € | 3 629 € | −607 € |
| Záväzky | 0 € | 439 € | 1 569 € | −18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 439 € | 1 569 € | −18 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Festő utca 30, 1213 Budapest 21, Maďarsko
Adresa Pirók Gyula utca 64/A, 1202 Budapest 20, Maďarsko
Adresa Pirók Gyula utca 64/A, 1202 Budapest 20, Maďarsko
Adresa Bécsi út 227, 1032 Budapest, Maďarsko
Adresa Hársfa utca, 17/6, 9842, Alsóújlak, Maďarská republika
Adresa Ul. R. Seressa 1488/6, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Festő utca 30, 1213 Budapest 21, Maďarsko
Adresa Pirók Gyula utca 64/A, 1202 Budapest 20, Maďarsko
Adresa Bécsi út 227, 1032 Budapest, Maďarsko
Adresa Hársfa utca, 17/6, 9842, Alsóújlak, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.