Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46389181・Kutlíkova 17, 85102 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
6 018 €
−17 %Zisk 2025
4 415 €
+124 %Aktíva
37 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
30 tis. €
+38 %Zadlženosť
20,5 %
−5,1 ppHrubá marža
95,6 %
+49 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
73,4 %
+46 ppZisk / výnosy
ROA
11,8 %
+5,0 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
+5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,88
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 365 €
+84 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,7 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-30,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Pridaná hodnota | 5 383 € | 4 261 € | 2 775 € | 5 736 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 000 € | 6 000 € | 7 230 € | 6 018 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 264 € | −463 € | 1 973 € | 4 415 € |
| Daň z príjmov | 430 € | 326 € | 949 € | 950 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 22 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 854 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 854 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 22 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 285 € | 6 260 € | 9 617 € | 13 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 152 € | 1 230 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 22 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 6 565 € | 2 260 € | 5 154 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 264 € | −463 € | 1 973 € | 4 415 € |
| Záväzky | 4 778 € | 5 444 € | 7 370 € | 7 650 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 778 € | 5 444 € | 7 370 € | 7 650 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Weingartenweg 4B, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúska republika
Adresa Weingartenweg 4B, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.