Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46389768・Čáčov 135, 90501 Senica・Založené 2011
Obrat 2019
168 tis. €
+23 %Zisk 2019
3 512 €
−62 %Aktíva
85 tis. €
−7,8 %Vlastný kapitál
33 tis. €
+12 %Zadlženosť
61,2 %
−6,8 ppHrubá marža
19,7 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
−4,7 ppZisk / výnosy
ROA
4,1 %
−5,9 ppRentabilita aktív
ROE
10,6 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,25
+0,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 146 €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
42,9 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
47 tis. €
−4,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 114 tis. € | 155 tis. € | 137 tis. € | 167 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 64 tis. € | 47 tis. € | 33 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 115 tis. € | 155 tis. € | 137 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 199 € | −1 984 € | 9 253 € | 3 512 € |
| Daň z príjmov | 2 083 € | 2 596 € | 2 729 € | 2 634 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 63 tis. € | 93 tis. € | 85 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 11 tis. € | 3 084 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 29 tis. € | 11 tis. € | 3 084 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 34 tis. € | 51 tis. € | 90 tis. € | 85 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 48 tis. € | 89 tis. € | 80 tis. € |
| Finančné účty | 402 € | 2 771 € | 1 059 € | 5 122 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 63 tis. € | 93 tis. € | 85 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 20 tis. € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −975 € | 6 224 € | 4 240 € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 199 € | −1 984 € | 9 253 € | 3 512 € |
| Záväzky | 41 tis. € | 42 tis. € | 63 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 736 € | 1 051 € | 632 € | 866 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 23 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 187 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 1 411 € |
| Rezervy | 0 € | 2 465 € | 0 € | 232 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Čáčov 135, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Čáčov 135, 90501 Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.