Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46391738・Žilinská cesta 1651/31, 03401 Ružomberok・Založené 2011
Obrat 2025
3 761 €
−66 %Zisk 2025
2 253 €
−63 %Aktíva
14 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+19 %Zadlženosť
2,5 %
−6,2 ppHrubá marža
87,2 %
−0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
59,9 %
+4,7 ppZisk / výnosy
ROA
15,8 %
−32 ppRentabilita aktív
ROE
16,2 %
−36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
38,58
+264 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 593 €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,1 %
−2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 3 595 € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 14 tis. € | 9 675 € | 3 136 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € | 3 761 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 7 318 € | 6 068 € | 2 253 € |
| Daň z príjmov | 2 061 € | 1 269 € | 1 096 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 152 € | 1 522 € | 892 € | 262 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 152 € | 1 522 € | 892 € | 262 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 448 € | 300 € | 0 € | 4 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 33 € | 38 € | 81 € | 6 149 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 7 318 € | 6 068 € | 2 253 € |
| Záväzky | 3 656 € | 1 568 € | 1 120 € | 363 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 656 € | 1 568 € | 1 120 € | 363 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Žilinská cesta 1651/31, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Žilinská cesta 1651/31, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.