Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46395491・Jula Horvátha 928/90, 96701 Kremnica・Založené 2011
Obrat 2025
78 tis. €
+27 %Zisk 2025
3 720 €
+283 %Aktíva
1,62 mil. €
+0,7 %Vlastný kapitál
57 tis. €
+6,9 %Zadlženosť
96,5 %
−0,2 ppHrubá marža
27,9 %
+3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,5 %
+4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 200 €
+189 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−489 tis. €
−2,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 64 tis. € | 63 tis. € | 61 tis. € | 78 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 66 tis. € | 63 tis. € | 61 tis. € | 78 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 20 € | 69 € | 971 € | 3 720 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 480 € | 480 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,61 mil. € | 1,61 mil. € | 1,6 mil. € | 1,62 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,56 mil. € | 1,57 mil. € | 1,58 mil. € | 1,61 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,56 mil. € | 1,57 mil. € | 1,58 mil. € | 1,61 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 36 tis. € | 25 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 332 € | 9 118 € | 11 tis. € | 5 779 € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 27 tis. € | 14 tis. € | 5 266 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,61 mil. € | 1,61 mil. € | 1,6 mil. € | 1,62 mil. € |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| HV minulých rokov | −7 471 € | −7 451 € | −7 401 € | −6 430 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 20 € | 69 € | 971 € | 3 720 € |
| Záväzky | 1,56 mil. € | 1,56 mil. € | 1,55 mil. € | 1,56 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 910 tis. € | 911 tis. € | 913 tis. € | 930 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 498 tis. € | 501 tis. € | 502 tis. € | 500 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 150 tis. € | 143 tis. € | 136 tis. € | 129 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Jula Horvátha 928/90, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 928/90, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 90/928, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 928/90, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 90/928, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 90/928, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 6/451, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Jula Horvátha 90/928, 96701 Kremnica, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 6/451, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.