Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46400800・Janšákova 2/5787, 84107 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
120 tis. €
−31 %Zisk 2025
30 tis. €
−52 %Aktíva
143 tis. €
−9,7 %Vlastný kapitál
46 tis. €
−38 %Zadlženosť
68,1 %
+14 ppHrubá marža
64,0 %
−7,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,5 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
20,6 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
64,6 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,37
−41 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
−50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
+2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−61 tis. €
−98 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 116 tis. € | 103 tis. € | 115 tis. € | 96 tis. € |
| Pridaná hodnota | 92 tis. € | 76 tis. € | 82 tis. € | 61 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 116 tis. € | 123 tis. € | 174 tis. € | 120 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 40 tis. € | 38 tis. € | 61 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € | 9 124 € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 10 tis. € | 17 tis. € | 9 124 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 131 tis. € | 158 tis. € | 159 tis. € | 143 tis. € |
| Neobežný majetok | 67 tis. € | 78 tis. € | 104 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 67 tis. € | 78 tis. € | 104 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 77 tis. € | 54 tis. € | 36 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 41 tis. € | 54 tis. € | 34 tis. € | 9 365 € |
| Časové rozlíšenie | 2 198 € | 2 622 € | 969 € | 1 294 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 131 tis. € | 158 tis. € | 159 tis. € | 143 tis. € |
| Vlastné imanie | 52 tis. € | 50 tis. € | 74 tis. € | 46 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 6 771 € | 6 771 € | 6 771 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 40 tis. € | 38 tis. € | 61 tis. € | 30 tis. € |
| Záväzky | 79 tis. € | 107 tis. € | 85 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 141 € | 204 € | 261 € | 329 € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 107 tis. € | 85 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Borovicová 5943/13, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Malinovského 228/6, 99106 Želovce, Slovenská republika
Adresa Am Stempfelbach 19, 2291 Lassee, Rakúska republika
Adresa Janšákova 5787/2, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Janšákova 2/5787, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Am Stempfelbach 19, 2291 Lassee, Rakúska republika
Adresa Janšákova 2/5787, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Am Stempfelbach 19, 2291 Lassee, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
East-Gate Services, s. r. o.
Janšákova 2/5787, 84107 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.