Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46400885・Nová Pezinská 3, 90021 Svätý Jur・Založené 2011
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 543 €
+0,8 %Aktíva
95 €
−97 %Vlastný kapitál
−7 351 €
−27 %Zadlženosť
7 837,9 %
+7 541 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-1 624,2 %
−1 571 ppRentabilita aktív
ROE
21,0 %
−5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−96 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 203 €
+1,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-28,3 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 351 €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
95,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −953 € | −938 € | −1 108 € | −1 091 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 049 € | −1 043 € | −1 556 € | −1 543 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 199 € | 4 153 € | 2 950 € | 95 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 199 € | 4 153 € | 2 950 € | 95 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 199 € | 4 153 € | 2 950 € | 95 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 199 € | 4 153 € | 2 950 € | 95 € |
| Vlastné imanie | −3 209 € | −4 253 € | −5 808 € | −7 351 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 385 € | −8 435 € | −9 478 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 049 € | −1 043 € | −1 556 € | −1 543 € |
| Záväzky | 8 408 € | 8 406 € | 8 758 € | 7 446 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 408 € | 8 406 € | 8 758 € | 7 446 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Nová Pezinská 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Adresa Nová Pezinská 3, 90021 Svätý Jur, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.