Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46402586・Pod hájom 1288/116, 01841 Dubnica nad Váhom・Založené 2012
Obrat 2025
119 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
−9 925 €
−345 %Aktíva
90 tis. €
+1,5 %Vlastný kapitál
31 tis. €
−16 %Zadlženosť
64,1 %
+6,0 ppHrubá marža
79,2 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,3 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
-11,0 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
-31,8 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,54
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 965 €
−256 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,7 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 88 tis. € | 118 tis. € | 123 tis. € | 119 tis. € |
| Pridaná hodnota | 65 tis. € | 97 tis. € | 100 tis. € | 95 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 88 tis. € | 118 tis. € | 123 tis. € | 119 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 263 € | 7 045 € | 4 052 € | −9 925 € |
| Daň z príjmov | 2 693 € | 2 026 € | 1 687 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 693 € | 2 026 € | 1 687 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 77 tis. € | 89 tis. € | 90 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 375 € | 928 € | 481 € | 2 270 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 375 € | 928 € | 481 € | 2 270 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 75 tis. € | 87 tis. € | 86 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 8 568 € | 9 228 € | 22 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 67 tis. € | 78 tis. € | 64 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 699 € | 682 € | 721 € | 1 590 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 77 tis. € | 89 tis. € | 90 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 32 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 20 tis. € | 28 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 263 € | 7 045 € | 4 052 € | −9 925 € |
| Záväzky | 38 tis. € | 44 tis. € | 52 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 974 € | 1 342 € | 1 736 € | 1 640 € |
| Krátkodobé záväzky | 37 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € | 56 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 1 030 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Orlové 133, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 133, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Orlové 133, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.