Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MSL-TECH s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46407863Pohraničná 1/5, 94501 KomárnoZaložené 2011

Obrat 2022

94 tis. €

−80 %
IČO
46407863
DIČ
2023380777
IČ DPH
Sídlo
MSL-TECH s. r. o.Pohraničná 1/5 94501 Komárno
Dátum vzniku
piatok 4. novembra 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/30155/N

Zisk 2022

9 909 €

+189 %

Aktíva

140 tis. €

−71 %

Vlastný kapitál

46 tis. €

+28 %

Zadlženosť

67,2 %

−25 pp

Hrubá marža

63,5 %

+53 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+189 %
−11 tis. €−1 444 €6 149 €2 391 €−4 105 €15 tis. €13 tis. €3 425 €9 909 €201420152016201720182019202020212022

Tržby

−86 %
410 tis. €456 tis. €362 tis. €305 tis. €698 tis. €810 tis. €441 tis. €462 tis. €65 tis. €201420152016201720182019202020212022

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,5 %

+9,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,1 %

+6,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

21,6 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,58

+370 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

+224 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

32,6 %

+8,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

114 tis. €

+65 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-20,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

410 tis. €2014467 tis. €2015387 tis. €2016320 tis. €2017700 tis. €2018810 tis. €2019443 tis. €2020466 tis. €202194 tis. €2022

Výkaz ziskov a strát

Položka2019202020212022
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru810 tis. €441 tis. €462 tis. €65 tis. €
Pridaná hodnota56 tis. €75 tis. €48 tis. €41 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti810 tis. €443 tis. €466 tis. €94 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení15 tis. €13 tis. €3 425 €9 909 €
Daň z príjmov4 955 €4 232 €1 116 €4 793 €

Aktíva

  • Neobežný majetok853 €
  • Obežný majetok139 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie46 tis. €
  • Záväzky94 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2019202020212022
Majetok celkom218 tis. €486 tis. €478 tis. €140 tis. €
Neobežný majetok81 tis. €65 tis. €40 tis. €853 €
Dlhodobý hmotný majetok81 tis. €65 tis. €40 tis. €853 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok137 tis. €420 tis. €438 tis. €139 tis. €
Zásoby5 082 €74 €81 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky71 tis. €90 tis. €56 tis. €43 tis. €
Finančné účty61 tis. €330 tis. €382 tis. €96 tis. €

Pasíva

Položka2019202020212022
Spolu vlastné imanie a záväzky218 tis. €486 tis. €478 tis. €140 tis. €
Vlastné imanie20 tis. €32 tis. €36 tis. €46 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €14 tis. €27 tis. €30 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení15 tis. €13 tis. €3 425 €9 909 €
Záväzky198 tis. €453 tis. €442 tis. €94 tis. €
Dlhodobé záväzky332 €379 €398 €411 €
Krátkodobé záväzky193 tis. €362 tis. €369 tis. €25 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé4 610 €90 tis. €73 tis. €69 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €1 087 €2 280 €1 375 €0 €4 955 €4 232 €1 116 €4 793 €201420152016201720182019202020212022
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2023Dátum zverejneniaštvrtok 15. júna 2023Dátum odobratia zo zoznamustreda 3. júna 2026Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

7 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 4. novembra 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 4. novembra 2011
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 4. novembra 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od piatok 4. novembra 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 4. novembra 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 4. novembra 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 4. novembra 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 4. novembra 2011

    Adresa Ul. Pohraničná 889/1, 94501 Komárno, Slovenská republika

  • Zoltán TóthZaniknuté
    Konateľpiatok 4. novembra 2011 – pondelok 29. novembra 2021

    Adresa Reiter köz, 7, 7020, Dunaföldvár, Maďarská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 30. novembra 2021

    Adresa Ul. Pohraničná 889/1, 94501 Komárno, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Zoltán TóthZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 4. novembra 2011 – pondelok 29. novembra 2021

    Adresa Reiter köz, 7, 7020, Dunaföldvár, Maďarská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/30155/N
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný veľkoobchod
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
MSL-TECH s. r. o.

Sídlo spoločnosti

MSL-TECH s. r. o.

Pohraničná 1/5, 94501 Komárno

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.