Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

LV door, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46410490Lúčna 1219, 02944 RabčaZaložené 2011

Obrat 2025

85 tis. €

−61 %
IČO
46410490
DIČ
2023370074
IČ DPH
SK2023370074, podľa §4, registrácia od pondelok 17. decembra 2018
Sídlo
LV door, s.r.o.Lúčna 1219 02944 Rabča
Dátum vzniku
sobota 29. októbra 2011
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/55558/L

Zisk 2025

−21 tis. €

−356 %

Aktíva

62 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

48 tis. €

−30 %

Zadlženosť

22,3 %

+15 pp

Hrubá marža

-0,9 %

−13 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−356 %
−560 €−571 €−564 €268 €6 830 €5 655 €−1 909 €39 tis. €7 818 €8 025 €−21 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Tržby

−61 %
0 €0 €0 €1 476 €255 tis. €270 tis. €289 tis. €391 tis. €229 tis. €216 tis. €84 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-24,2 %

−28 pp

Zisk / výnosy

ROA

-33,2 %

−44 pp

Rentabilita aktív

ROE

-42,8 %

−54 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,98

−55 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−20 tis. €

−291 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-4,9 %

−27 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

14 tis. €

−26 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

78,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20140 €20150 €20171 476 €2018256 tis. €2019271 tis. €2020291 tis. €2021392 tis. €2022229 tis. €2023216 tis. €202485 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru391 tis. €229 tis. €216 tis. €84 tis. €
Pridaná hodnota76 tis. €28 tis. €27 tis. €−770 €
Výnosy z hospodárskej činnosti392 tis. €229 tis. €216 tis. €85 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení39 tis. €7 818 €8 025 €−21 tis. €
Daň z príjmov11 tis. €2 190 €2 241 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok35 tis. €
  • Obežný majetok27 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie48 tis. €
  • Záväzky14 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom121 tis. €78 tis. €74 tis. €62 tis. €
Neobežný majetok63 tis. €56 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok63 tis. €56 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok59 tis. €22 tis. €24 tis. €27 tis. €
Zásoby1 214 €1 325 €968 €12 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky9 488 €6 677 €4 566 €4 103 €
Finančné účty48 tis. €14 tis. €18 tis. €11 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky121 tis. €78 tis. €74 tis. €62 tis. €
Vlastné imanie53 tis. €61 tis. €69 tis. €48 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov7 964 €47 tis. €55 tis. €63 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení39 tis. €7 818 €8 025 €−21 tis. €
Záväzky69 tis. €18 tis. €5 448 €14 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky69 tis. €18 tis. €5 448 €14 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €57 €1 240 €2 051 €1 384 €11 tis. €2 190 €2 241 €960 €20142015201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 776,62 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedeniePlatné od sobota 29. októbra 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 29. októbra 2011
  • maloobchod a veľkoobchod s predajom zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od sobota 29. októbra 2011
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od sobota 29. októbra 2011
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 29. októbra 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 5
  • Konateľod pondelok 18. decembra 2017

    Adresa Pod Magurou 1388/45, 02944 Rabča, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 29. októbra 2011

    Adresa Pod Magurou 1388/45, 02944 Rabča, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 18. decembra 2017 – pondelok 26. októbra 2020

    Adresa Lazová 335, 02943 Zubrohlava, Slovenská republika

  • Konateľsobota 29. októbra 2011 – utorok 23. januára 2018

    Adresa Lúčna 86, 02944 Rabča, Slovenská republika

  • Konateľsobota 29. októbra 2011 – pondelok 26. októbra 2020

    Adresa Lúčna 86/6, 02944 Rabča, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 27. októbra 2020

    Adresa Pod Magurou 1388/45, 02944 Rabča, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 27. októbra 2020

    Adresa Pod Magurou 1388/45, 02944 Rabča, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 24. januára 2018 – pondelok 26. októbra 2020

    Adresa Lúčna 86/6, 02944 Rabča, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 24. januára 2018 – pondelok 26. októbra 2020

    Adresa Lazová 335, 02943 Zubrohlava, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 29. októbra 2011 – utorok 23. januára 2018

    Adresa Lúčna 86/6, 02944 Rabča, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/55558/L
Hlavná činnosť
Výroba výrobkov z plastu pre stavebníctvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
LV door, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

LV door, s.r.o.

Lúčna 1219, 02944 Rabča

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.