Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46412077・Tehelná 546/21, 95803 Partizánske・Založené 2011
Obrat 2024
5 993 €
+62 %Zisk 2024
48 €
−79 %Aktíva
2 821 €
+1,5 %Vlastný kapitál
−2 830 €
+1,7 %Zadlženosť
200,3 %
−3,2 ppHrubá marža
-102,0 %
−144 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−5,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−6,5 ppRentabilita aktív
ROE
-1,7 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,33
−22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
388 €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
87,6 %
+65 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 903 €
−27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 640 € | 2 787 € | 3 094 € | 1 993 € |
| Pridaná hodnota | −138 € | 1 354 € | 1 305 € | −2 033 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 833 € | 2 787 € | 3 694 € | 5 993 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −987 € | 350 € | 227 € | 48 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 91 € | 66 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 398 € | 2 531 € | 2 780 € | 2 821 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 750 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 750 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 398 € | 2 531 € | 2 780 € | 2 071 € |
| Zásoby | 843 € | 843 € | 1 726 € | 1 726 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 77 € | 67 € | 315 € | 7 € |
| Finančné účty | 1 478 € | 1 621 € | 739 € | 338 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 398 € | 2 531 € | 2 780 € | 2 821 € |
| Vlastné imanie | −3 454 € | −3 105 € | −2 878 € | −2 830 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 629 € | −8 617 € | −8 267 € | −8 040 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −987 € | 350 € | 227 € | 48 € |
| Záväzky | 5 852 € | 5 636 € | 5 658 € | 5 651 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 545 € | 5 483 € | 5 483 € | 5 483 € |
| Krátkodobé záväzky | 307 € | 153 € | 175 € | 168 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Tehelná 546/21, 95803 Partizánske, Slovenská republika
konateľ
Adresa Horská 1295/21, 95801 Partizánske, Slovenská republika
konateľ
Adresa Októbrová 405/19, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Tehelná 546/21, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Horská 1295/21, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Adresa Októbrová 405/19, 95801 Partizánske, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.