Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46413421・Dražkovce 350, 03802 Dražkovce・Založené 2011
Obrat 2025
3,36 mil. €
+40 %Zisk 2025
29 tis. €
+260 755 %Aktíva
2,54 mil. €
+23 %Vlastný kapitál
483 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
81,0 %
+2,9 ppHrubá marža
13,2 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
1,1 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,9 %
+5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,97
−5,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
+620 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,7 %
−74 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,09 mil. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,13 mil. € | 1,86 mil. € | 2,32 mil. € | 3,26 mil. € |
| Pridaná hodnota | 186 tis. € | 282 tis. € | 348 tis. € | 430 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,18 mil. € | 2,01 mil. € | 2,4 mil. € | 3,36 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 134 € | 311 € | 11 € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 267 € | 4 605 € | 5 357 € | 9 932 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 267 € | 4 605 € | 5 357 € | 9 932 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,71 mil. € | 1,42 mil. € | 2,07 mil. € | 2,54 mil. € |
| Neobežný majetok | 162 tis. € | 124 tis. € | 340 tis. € | 321 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 162 tis. € | 124 tis. € | 340 tis. € | 321 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,54 mil. € | 1,29 mil. € | 1,72 mil. € | 2,21 mil. € |
| Zásoby | 183 tis. € | 79 tis. € | 13 tis. € | 361 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 14 tis. € | 26 tis. € | 1 655 € | 3 337 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 836 tis. € | 782 tis. € | 1,09 mil. € | 1,24 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 511 tis. € | 400 tis. € | 615 tis. € | 607 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 7 832 € | 11 tis. € | 8 542 € | 6 621 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,71 mil. € | 1,42 mil. € | 2,07 mil. € | 2,54 mil. € |
| Vlastné imanie | 454 tis. € | 371 tis. € | 454 tis. € | 483 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 26 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 134 € | 311 € | 11 € | 29 tis. € |
| Záväzky | 1,26 mil. € | 1,05 mil. € | 1,62 mil. € | 2,06 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 205 tis. € | 171 tis. € | 368 tis. € | 313 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 487 tis. € | 412 tis. € | 824 tis. € | 1,12 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 300 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 565 tis. € | 464 tis. € | 280 tis. € | 187 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 143 tis. € | 134 tis. € |
| Rezervy | 3 936 € | 3 519 € | 3 721 € | 4 755 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Turie 702, 01312 Turie, Slovenská republika
Adresa Orčiešová 518/3, 01014 Žilina, Slovenská republika
Adresa T. Vansovej 1600/4, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Orčiešová 518/3, 01014 Žilina, Slovenská republika
Adresa Turie 702, 01312 Turie, Slovenská republika
Adresa Platanová 3287/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa T. Vansovej 1600/4, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Platanová 3287/29, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dražkovce 350, 03802 Dražkovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.