Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46435239・Agátová 804, 966 52 Tekovská Breznica・Založené 2011
Obrat 2025
440 tis. €
+104 %Zisk 2025
22 tis. €
+91 %Aktíva
79 tis. €
+348 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+911 %Zadlženosť
68,5 %
−18 ppHrubá marža
10,7 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,1 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
28,4 %
−38 ppRentabilita aktív
ROE
90,1 %
−386 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
28 tis. €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,7 %
+13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 346 €
−271 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
23,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 18 tis. € | 216 tis. € | 440 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 680 € | −1 568 € | 23 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 21 tis. € | 216 tis. € | 440 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 269 € | −1 263 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 035 € | 5 816 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 79 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 3 471 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 0 € | 854 € | 6 162 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 641 € | 1 907 € | 6 197 € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 3 769 € | 13 tis. € | 10 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 79 tis. € |
| Vlastné imanie | −7 842 € | −9 207 € | 2 447 € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 771 € | −13 tis. € | −14 tis. € | −3 054 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 269 € | −1 263 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 28 tis. € | 24 tis. € | 15 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 85 € | 92 € | 92 € | 92 € |
| Krátkodobé záväzky | 28 tis. € | 24 tis. € | 15 tis. € | 54 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Tekovská Breznica 427, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Agátová 804, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Nemčiňany 174, 95181 Nemčiňany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 484/32, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Adresa Agátová 804, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Tekovská Breznica 427, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Agátová 804, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Agátová 804, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Adresa Nemčiňany 174, 95181 Nemčiňany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 484/32, 95176 Tesárske Mlyňany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.