Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46435778・Slnečnicová 125/8, 040 11 Košice - mestská časť Lorinčík・Založené 2011
Obrat 2025
573 tis. €
+131 %Zisk 2025
15 tis. €
+993 %Aktíva
113 tis. €
+5,1 %Vlastný kapitál
28 tis. €
+118 %Zadlženosť
75,0 %
−13 ppHrubá marža
10,9 %
−5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+2,1 ppZisk / výnosy
ROA
13,6 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
54,2 %
+43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,90
+444 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+728 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+228 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 268 tis. € | 244 tis. € | 572 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € | 62 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 159 tis. € | 269 tis. € | 248 tis. € | 573 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 203 € | 1 935 € | 1 405 € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 531 € | 1 005 € | 960 € | 4 235 € |
| Daň z príjmov splatná | 531 € | 1 005 € | 960 € | 4 235 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 84 tis. € | 121 tis. € | 108 tis. € | 113 tis. € |
| Neobežný majetok | 47 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 47 tis. € | 64 tis. € | 63 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 56 tis. € | 44 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 18 tis. € | 3 382 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 24 tis. € | 40 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 14 tis. € | 863 € | 20 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 821 € | 780 € | 985 € | 1 844 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 84 tis. € | 121 tis. € | 108 tis. € | 113 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 650 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 28 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 3 947 € | 4 151 € | 6 086 € | 7 490 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 203 € | 1 935 € | 1 405 € | 15 tis. € |
| Záväzky | 74 tis. € | 109 tis. € | 95 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 48 tis. € | 44 tis. € | 22 tis. € | 9 693 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 805 € | 65 tis. € | 30 tis. € | 6 487 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 0 € | 43 tis. € | 69 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Slnečnicová 125/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Lorinčík 125, 04011 Košice-Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Slnečnicová 125/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Slnečnicová 125/8, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Lorinčík 125, 04011 Košice-Lorinčík, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
STRECHY KOŠICE s.r.o.
Slnečnicová 125/8, 040 11 Košice - mestská časť Lorinčík
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.