Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46440551・Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany・Založené 2011
Obrat 2024
417 tis. €
+7,0 %Zisk 2024
7 172 €
+208 %Aktíva
276 tis. €
+7,0 %Vlastný kapitál
9 862 €
+267 %Zadlženosť
96,4 %
−2,5 ppHrubá marža
24,9 %
+4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
+5,2 ppRentabilita aktív
ROE
72,7 %
+319 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,79
+4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 097 €
+237 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
161 tis. €
−9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 501 tis. € | 394 tis. € | 377 tis. € | 409 tis. € |
| Pridaná hodnota | 125 tis. € | 95 tis. € | 78 tis. € | 102 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 502 tis. € | 405 tis. € | 390 tis. € | 417 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −31 tis. € | 2 056 € | −6 628 € | 7 172 € |
| Daň z príjmov | 24 tis. € | 2 285 € | 0 € | 1 925 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 249 tis. € | 225 tis. € | 258 tis. € | 276 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 210 tis. € | 206 tis. € | 244 tis. € | 219 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 177 tis. € | 162 tis. € | 164 tis. € | 105 tis. € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 44 tis. € | 81 tis. € | 114 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 249 tis. € | 225 tis. € | 258 tis. € | 276 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 262 € | 9 318 € | 2 690 € | 9 862 € |
| Základné imanie | 29 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € |
| HV minulých rokov | 9 312 € | −22 tis. € | −20 tis. € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −31 tis. € | 2 056 € | −6 628 € | 7 172 € |
| Záväzky | 242 tis. € | 215 tis. € | 255 tis. € | 266 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 46 tis. € | 80 tis. € | 79 tis. € | 115 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 58 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 88 tis. € | 69 tis. € | 53 tis. € | 36 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 55 tis. € | 24 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € |
| Rezervy | 1 521 € | 1 268 € | 1 915 € | 3 202 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany, Slovenská republika
Adresa Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany, Slovenská republika
Adresa Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 183/47, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
EUROTRANS GUNIŠ s. r. o.
Veľké Chlievany 138, 95655 Veľké Chlievany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.