Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46444769・Námestie Slobody 57, 022 01 Čadca・Založené 2011
Obrat 2025
413 tis. €
−0,3 %Zisk 2025
10 tis. €
−8,7 %Aktíva
619 tis. €
−5,0 %Vlastný kapitál
125 tis. €
+8,9 %Zadlženosť
79,8 %
−2,6 ppHrubá marža
37,3 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
8,2 %
−1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
+6,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−5,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,5 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+18 881 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 349 tis. € | 387 tis. € | 413 tis. € | 413 tis. € |
| Pridaná hodnota | 128 tis. € | 140 tis. € | 162 tis. € | 154 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 351 tis. € | 388 tis. € | 414 tis. € | 413 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 472 € | 1 664 € | 2 429 € | 2 649 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 577 tis. € | 637 tis. € | 652 tis. € | 619 tis. € |
| Neobežný majetok | 377 tis. € | 402 tis. € | 356 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 377 tis. € | 402 tis. € | 356 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 200 tis. € | 236 tis. € | 296 tis. € | 303 tis. € |
| Zásoby | 187 tis. € | 207 tis. € | 248 tis. € | 280 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 229 € | 7 790 € | 6 873 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 6 816 € | 21 tis. € | 41 tis. € | 9 701 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 577 tis. € | 637 tis. € | 652 tis. € | 619 tis. € |
| Vlastné imanie | 88 tis. € | 104 tis. € | 115 tis. € | 125 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 51 tis. € | 83 tis. € | 99 tis. € | 110 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Záväzky | 490 tis. € | 534 tis. € | 537 tis. € | 494 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 227 tis. € | 261 tis. € | 296 tis. € | 285 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 262 tis. € | 273 tis. € | 241 tis. € | 209 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Budatínska Lehota 54, 02336 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Budatínska Lehota 54, 02336 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.