Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46447393・Topoľčianska 22, 85105 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2018
21 tis. €
+195 %Zisk 2018
1 944 €
+120 %Aktíva
16 tis. €
+77 %Vlastný kapitál
−18 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
213,0 %
−109 ppHrubá marža
24,3 %
+87 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,1 %
+143 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
+122 ppRentabilita aktív
ROE
-11,0 %
−60 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
+91 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 424 €
+126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,8 %
+25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
+4,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 046 € | 4 863 € | 7 214 € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | −9 729 € | 195 € | −4 488 € | 5 183 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 046 € | 4 863 € | 7 214 € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −3 893 € | −9 655 € | 1 944 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 480 € | 480 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 480 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 678 € | 5 213 € | 8 820 € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 944 € | 0 € | 4 031 € | 2 905 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 944 € | 0 € | 4 031 € | 2 905 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 734 € | 5 213 € | 4 789 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 66 € | 66 € | 66 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 183 € | 2 535 € | 3 565 € | 4 164 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 1 485 € | 2 612 € | 1 158 € | 6 061 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 2 000 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 678 € | 5 213 € | 8 820 € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 057 € | −9 950 € | −20 tis. € | −18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 2 524 € | −12 tis. € | −15 tis. € | −25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −3 893 € | −9 655 € | 1 944 € |
| Záväzky | 9 735 € | 15 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 626 € | 15 tis. € | 28 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 109 € | 109 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Sklárska 593/41, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Sklárska 593/41, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Žehrianska 14, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.