Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46449515・Seberíniho 1, 82103 Bratislava-Ružinov・Založené 2011
Obrat 2017
34 tis. €
−21 %Zisk 2017
1 362 €
−23 %Aktíva
63 tis. €
+60 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
76,2 %
+11 ppHrubá marža
35,5 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,1 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 724 €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+9,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 775 € | 2 616 € | 1 766 € | 1 362 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 494 € | 362 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 480 € | 494 € | 362 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € | 63 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € | 63 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 1 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € | 63 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 17 tis. € | 40 tis. € | 63 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 371 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 176 € | 206 € | 222 € | 222 € |
| HV minulých rokov | 3 420 € | 4 165 € | 6 765 € | 8 530 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 775 € | 2 616 € | 1 766 € | 1 362 € |
| Záväzky | 30 tis. € | 5 142 € | 26 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 4 € | 3 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 5 138 € | 26 tis. € | 48 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Tepličná ulica 344/4, 93523 Rybník, Slovenská republika
Adresa Hoštáky 1041/10, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Na lúkach 45, 93526 Starý Tekov, Slovenská republika
Adresa Hoštáky 1041/10, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Tepličná ulica 344/4, 93523 Rybník, Slovenská republika
Adresa Na lúkach 45, 93526 Starý Tekov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Thai center Slovakia s. r. o.
Seberíniho 1, 82103 Bratislava-Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.