Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46453628・Vysielač 490, 08253 Petrovany・Založené 2011
Obrat 2025
719 tis. €
+25 %Zisk 2025
−7 881 €
+43 %Aktíva
1,18 mil. €
+4,8 %Vlastný kapitál
18 tis. €
−30 %Zadlženosť
98,5 %
+0,8 ppHrubá marža
16,4 %
+1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,1 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
-0,7 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
-43,7 %
+9,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,19
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 041 €
+60 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-95,0 %
−57 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
114 tis. €
+75 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 692 tis. € | 634 tis. € | 577 tis. € | 718 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 80 tis. € | 85 tis. € | 118 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 695 tis. € | 636 tis. € | 577 tis. € | 719 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 22 tis. € | −14 tis. € | −7 881 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 4 789 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 4 789 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 969 tis. € | 1,08 mil. € | 1,13 mil. € | 1,18 mil. € |
| Neobežný majetok | 848 tis. € | 924 tis. € | 955 tis. € | 968 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 848 tis. € | 924 tis. € | 955 tis. € | 968 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 121 tis. € | 154 tis. € | 169 tis. € | 210 tis. € |
| Zásoby | 58 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € | 78 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 76 tis. € | 87 tis. € | 115 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 871 € | 529 € | 1 439 € | 1 554 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 969 tis. € | 1,08 mil. € | 1,13 mil. € | 1,18 mil. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 40 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 250 € | 250 € | 250 € | 250 € |
| HV minulých rokov | 24 tis. € | 13 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 22 tis. € | −14 tis. € | −7 881 € |
| Záväzky | 920 tis. € | 1,04 mil. € | 1,1 mil. € | 1,16 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 83 tis. € | 104 tis. € | 96 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 792 tis. € | 951 tis. € | 993 tis. € | 1,06 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 971 € | 3 661 € | 2 294 € | 2 780 € |
| Časové rozlíšenie | 32 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Vyšná Šebastová 86, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 86, 08006 Prešov, Slovenská republika
Adresa Vyšná Šebastová 86, 08006 Vyšná Šebastová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.