Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46457003・Budatínska 16, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2013
Obrat 2023
1,41 mil. €
+98 %Zisk 2023
3 464 €
+22 %Aktíva
225 tis. €
+85 %Vlastný kapitál
207 tis. €
+86 %Zadlženosť
7,9 %
−0,6 ppHrubá marža
8,5 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
−0,8 ppRentabilita aktív
ROE
1,7 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,03
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 385 €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 526 €
−53 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 4 916 € | 711 tis. € | 1,41 mil. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 654 € | 21 tis. € | 120 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 6 520 € | 711 tis. € | 1,41 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 290 € | −4 906 € | 2 846 € | 3 464 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 756 € | 921 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 429 € | 122 tis. € | 225 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 630 € | 0 € | 102 tis. € | 218 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 630 € | 0 € | 102 tis. € | 163 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 55 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 429 € | 20 tis. € | 6 756 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 6 381 € | 2 290 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 460 € | 0 € | 12 tis. € | 1 732 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 429 € | 1 165 € | 2 734 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 429 € | 122 tis. € | 225 tis. € |
| Vlastné imanie | −5 577 € | 94 € | 111 tis. € | 207 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | 0 € | 0 € | 2 846 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 290 € | −4 906 € | 2 846 € | 3 464 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 335 € | 10 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 342 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 335 € | 10 tis. € | 2 230 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 16 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Ulica J. M. Hurbana 961/12, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Ulica J. M. Hurbana 961/12, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Oravská 2092/18, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
EDO Partner s.r.o.
Budatínska 16, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.