Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46461892・Za stanicou 10, 83104 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
1,56 mil. €
+7,9 %Zisk 2025
128 tis. €
−29 %Aktíva
840 tis. €
+9,3 %Vlastný kapitál
748 tis. €
+11 %Zadlženosť
11,0 %
−1,4 ppHrubá marža
38,4 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,2 %
−4,3 ppZisk / výnosy
ROA
15,3 %
−8,4 ppRentabilita aktív
ROE
17,1 %
−9,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,00
+10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
163 tis. €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
637 tis. €
+9,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,04 mil. € | 1,19 mil. € | 1,4 mil. € | 1,56 mil. € |
| Pridaná hodnota | 457 tis. € | 504 tis. € | 618 tis. € | 598 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,05 mil. € | 1,19 mil. € | 1,45 mil. € | 1,56 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 114 tis. € | 131 tis. € | 182 tis. € | 128 tis. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 32 tis. € | 37 tis. € | 47 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 711 tis. € | 787 tis. € | 768 tis. € | 840 tis. € |
| Neobežný majetok | 79 tis. € | 78 tis. € | 105 tis. € | 126 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 79 tis. € | 78 tis. € | 105 tis. € | 126 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 625 tis. € | 704 tis. € | 654 tis. € | 708 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 12 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 105 tis. € | 105 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 100 tis. € | 179 tis. € | 159 tis. € | 140 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 407 tis. € | 408 tis. € | 467 tis. € | 546 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 955 € | 4 717 € | 9 450 € | 6 552 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 711 tis. € | 787 tis. € | 768 tis. € | 840 tis. € |
| Vlastné imanie | 632 tis. € | 677 tis. € | 673 tis. € | 748 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 512 tis. € | 541 tis. € | 486 tis. € | 614 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 114 tis. € | 131 tis. € | 182 tis. € | 128 tis. € |
| Záväzky | 79 tis. € | 109 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 952 € | 2 671 € | 2 639 € | 3 187 € |
| Krátkodobé záväzky | 63 tis. € | 87 tis. € | 72 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 357 € | 9 € |
| Rezervy | 14 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Podolie 753, 91622 Podolie, Slovenská republika
Adresa Podolie 753, 91622 Podolie, Slovenská republika
Adresa Podolie 753, 91622 Podolie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.