Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46466924・Agátová 1100/1, 92553 Pata・Založené 2012
Obrat 2025
813 €
−89 %Zisk 2025
−512 €
+87 %Aktíva
4 514 €
−8,5 %Vlastný kapitál
713 €
−42 %Zadlženosť
84,2 %
+9,0 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-63,0 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-11,3 %
+68 ppRentabilita aktív
ROE
-71,8 %
+249 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,98
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−172 €
+95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-197,7 %
−188 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−65 €
−115 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 9 138 € | 7 513 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −340 € | −1 340 € | −2 355 € | −288 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 9 138 € | 7 531 € | 813 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 570 € | −2 967 € | −3 931 € | −512 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 6 902 € | 4 933 € | 4 514 € |
| Neobežný majetok | 1 898 € | 1 123 € | 800 € | 800 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 098 € | 323 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 800 € | 800 € | 800 € | 800 € |
| Obežný majetok | 8 128 € | 5 779 € | 4 133 € | 3 714 € |
| Zásoby | 3 982 € | 2 231 € | 2 166 € | 2 308 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 614 € | 1 149 € | 798 € | 317 € |
| Finančné účty | 2 532 € | 2 399 € | 1 169 € | 1 089 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 6 902 € | 4 933 € | 4 514 € |
| Vlastné imanie | 8 122 € | 5 155 € | 1 224 € | 713 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 192 € | 2 622 € | −345 € | −4 275 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 570 € | −2 967 € | −3 931 € | −512 € |
| Záväzky | 1 904 € | 1 747 € | 3 709 € | 3 801 € |
| Dlhodobé záväzky | 17 € | 17 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 887 € | 1 580 € | 3 709 € | 3 779 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 22 € |
| Rezervy | 0 € | 150 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dyke Road Avenue, 82, BN1 5LF, Brighton, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska
Adresa Agátová 1100/1, 92553 Pata, Slovenská republika
Adresa Dyke Road Avenue, 82, BN1 5LF, Brighton, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.