Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46477918・Kpt. Nálepku 970/45, 01901 Ilava・Založené 2012
Obrat 2025
50 tis. €
+23 %Zisk 2025
2 417 €
+70 %Aktíva
81 tis. €
+0,3 %Vlastný kapitál
−36 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
144,5 %
−3,2 ppHrubá marža
42,4 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,9 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
-6,7 %
−3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,63
+7,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 757 €
+54 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,3 %
−8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−41 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 34 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 34 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 738 € | 24 € | 1 425 € | 2 417 € |
| Daň z príjmov | 112 € | 138 € | 365 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 112 € | 138 € | 365 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 73 tis. € | 70 tis. € | 80 tis. € | 81 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € | 69 tis. € |
| Zásoby | 65 tis. € | 65 tis. € | 62 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 046 € | 5 594 € | 1 986 € | 4 518 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 73 tis. € | 70 tis. € | 80 tis. € | 81 tis. € |
| Vlastné imanie | −40 tis. € | −40 tis. € | −38 tis. € | −36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 56 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −47 tis. € | −45 tis. € | −45 tis. € | −44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 738 € | 24 € | 1 425 € | 2 417 € |
| Záväzky | 113 tis. € | 110 tis. € | 119 tis. € | 117 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 397 € | 440 € | 8 401 € | 6 277 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 109 tis. € | 110 tis. € | 110 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 004 € | 448 € | 450 € | 274 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Udiča 272, 01801 Udiča, Slovenská republika
Adresa Udiča 272, 01801 Udiča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.