Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46480901・Údenárska 5, 08001 Prešov・Založené 2012
Obrat 2025
501 tis. €
−13 %Zisk 2025
5 013 €
+209 %Aktíva
645 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
123 tis. €
+4,3 %Zadlženosť
80,9 %
−2,7 ppHrubá marža
40,2 %
+7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
4,1 %
+2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,69
−9,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 269 €
+124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,0 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−55 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 645 tis. € | 537 tis. € | 556 tis. € | 477 tis. € |
| Pridaná hodnota | 121 tis. € | 106 tis. € | 185 tis. € | 192 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 661 tis. € | 545 tis. € | 575 tis. € | 501 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 332 € | −71 tis. € | 1 620 € | 5 013 € |
| Daň z príjmov | 1 111 € | 0 € | 1 180 € | 1 256 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 111 € | 0 € | 1 180 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 696 tis. € | 675 tis. € | 722 tis. € | 645 tis. € |
| Neobežný majetok | 493 tis. € | 544 tis. € | 592 tis. € | 524 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 493 tis. € | 544 tis. € | 592 tis. € | 524 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 202 tis. € | 128 tis. € | 127 tis. € | 121 tis. € |
| Zásoby | 129 tis. € | 76 tis. € | 90 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 58 tis. € | 41 tis. € | 23 tis. € | 4 641 € |
| Časové rozlíšenie | 1 387 € | 2 668 € | 4 119 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 696 tis. € | 675 tis. € | 722 tis. € | 645 tis. € |
| Vlastné imanie | 188 tis. € | 116 tis. € | 118 tis. € | 123 tis. € |
| Základné imanie | 6 700 € | 6 700 € | 6 700 € | 6 700 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 432 € | 1 432 € | 1 432 € | — |
| HV minulých rokov | 179 tis. € | 180 tis. € | 108 tis. € | 110 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 332 € | −71 tis. € | 1 620 € | 5 013 € |
| Záväzky | 509 tis. € | 559 tis. € | 604 tis. € | 522 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 583 € | 56 tis. € | 74 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 63 tis. € | 167 tis. € | 176 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 455 tis. € | 437 tis. € | 361 tis. € | 343 tis. € |
| Rezervy | 1 750 € | 4 016 € | 1 716 € | 2 561 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Bažantia 3, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Bažantia 3, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Bažantia 3, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.