Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46484388・Potočná 8083/31A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2012
Obrat 2025
12 tis. €
−94 %Zisk 2025
−37 tis. €
−1 519 %Aktíva
134 tis. €
−30 %Vlastný kapitál
132 tis. €
−22 %Zadlženosť
1,3 %
−10 ppHrubá marža
-24,2 %
−28 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-306,1 %
−307 ppZisk / výnosy
ROA
-27,4 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
-27,8 %
−29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
102,96
+1 051 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−36 tis. €
−1 126 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,9 %
−28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
110 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 968 tis. € | 585 tis. € | 202 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | −8 869 € | 8 496 € | −2 887 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 973 tis. € | 586 tis. € | 211 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 044 € | −43 tis. € | 2 590 € | −37 tis. € |
| Daň z príjmov | 366 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 330 tis. € | 212 tis. € | 191 tis. € | 134 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 23 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 330 tis. € | 212 tis. € | 191 tis. € | 111 tis. € |
| Zásoby | 74 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 665 € |
| Finančné účty | 231 tis. € | 157 tis. € | 141 tis. € | 111 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 330 tis. € | 212 tis. € | 191 tis. € | 134 tis. € |
| Vlastné imanie | 209 tis. € | 166 tis. € | 169 tis. € | 132 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 203 tis. € | 204 tis. € | 161 tis. € | 164 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 044 € | −43 tis. € | 2 590 € | −37 tis. € |
| Záväzky | 120 tis. € | 45 tis. € | 22 tis. € | 1 698 € |
| Dlhodobé záväzky | 572 € | 616 € | 616 € | 616 € |
| Krátkodobé záväzky | 118 tis. € | 44 tis. € | 21 tis. € | 1 082 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 205 € | 780 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Potočná 8083/31A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Silvánová 2797/10, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Mierové námestie 12/4, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Potočná 8083/31A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Silvánová 2797/10, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Mierové námestie 12/4, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Schau, s. r. o.
Potočná 8083/31A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.