Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46490060・Sidónie Sakalovej 170/20, 01401 Bytča・Založené 2012
Obrat 2024
1,47 mil. €
−53 %Zisk 2024
4 189 €
−96 %Aktíva
1,03 mil. €
−27 %Vlastný kapitál
328 tis. €
+1,2 %Zadlženosť
68,2 %
−8,9 ppHrubá marža
21,6 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−3,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−7,2 ppRentabilita aktív
ROE
1,3 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+5,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
−87 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
79,6 %
+48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
76 tis. €
−51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
50,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 645 tis. € | 1,46 mil. € | 3,1 mil. € | 1,3 mil. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 259 tis. € | 298 tis. € | 282 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 645 tis. € | 1,49 mil. € | 3,12 mil. € | 1,47 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 094 € | 176 tis. € | 107 tis. € | 4 189 € |
| Daň z príjmov | 1 830 € | 48 tis. € | 50 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 247 tis. € | 747 tis. € | 1,41 mil. € | 1,03 mil. € |
| Neobežný majetok | 83 tis. € | 188 tis. € | 743 tis. € | 747 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 188 tis. € | 743 tis. € | 747 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 83 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 164 tis. € | 559 tis. € | 669 tis. € | 282 tis. € |
| Zásoby | 215 € | 313 € | 13 tis. € | 1 783 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 147 tis. € | 525 tis. € | 490 tis. € | 262 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 33 tis. € | 167 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 247 tis. € | 747 tis. € | 1,41 mil. € | 1,03 mil. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 216 tis. € | 324 tis. € | 328 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 35 tis. € | 211 tis. € | 318 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 094 € | 176 tis. € | 107 tis. € | 4 189 € |
| Záväzky | 207 tis. € | 530 tis. € | 1,09 mil. € | 701 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 54 tis. € | 129 tis. € | 143 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 36 tis. € | 452 tis. € | 514 tis. € | 206 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 130 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 083 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Sidónie Sakalovej 170/20, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Sidónie Sakalovej 170/20, 01401 Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.