Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MONT CS, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46501592G.Bethlena 4889/57, 94001 Nové ZámkyZaložené 2012

Obrat 2025

412 tis. €

+5,9 %
IČO
46501592
DIČ
2023399961
IČ DPH
SK2023399961, podľa §4, registrácia od piatok 1. júna 2012
Sídlo
MONT CS, s.r.o.G.Bethlena 4889/57 94001 Nové Zámky
Dátum vzniku
piatok 20. januára 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/30719/N

Zisk 2025

1 450 €

−56 %

Aktíva

163 tis. €

+25 %

Vlastný kapitál

74 tis. €

+2,0 %

Zadlženosť

54,5 %

+10 pp

Hrubá marža

19,6 %

+6,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−56 %
3 413 €3 034 €2 774 €3 431 €5 447 €3 771 €5 465 €3 227 €5 568 €4 504 €3 278 €1 450 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+6,0 %
50 tis. €94 tis. €150 tis. €198 tis. €469 tis. €425 tis. €337 tis. €271 tis. €266 tis. €380 tis. €389 tis. €412 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,4 %

−0,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,9 %

−1,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

2,0 %

−2,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

5,42

+46 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 370 €

−35 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

57,0 %

+20 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

87 tis. €

+32 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

21,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

50 tis. €201494 tis. €2015150 tis. €2016198 tis. €2017469 tis. €2018425 tis. €2019338 tis. €2020275 tis. €2021267 tis. €2022381 tis. €2023389 tis. €2024412 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru266 tis. €380 tis. €389 tis. €412 tis. €
Pridaná hodnota35 tis. €30 tis. €50 tis. €81 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti267 tis. €381 tis. €389 tis. €412 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 568 €4 504 €3 278 €1 450 €
Daň z príjmov1 523 €1 516 €1 936 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok56 tis. €
  • Obežný majetok107 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie74 tis. €
  • Záväzky89 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom103 tis. €111 tis. €130 tis. €163 tis. €
Neobežný majetok910 €9 251 €40 tis. €56 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok910 €9 251 €40 tis. €56 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok102 tis. €101 tis. €90 tis. €107 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky9 028 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky81 tis. €93 tis. €83 tis. €103 tis. €
Finančné účty11 tis. €8 569 €7 422 €4 239 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky103 tis. €111 tis. €130 tis. €163 tis. €
Vlastné imanie65 tis. €69 tis. €73 tis. €74 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov54 tis. €59 tis. €64 tis. €67 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 568 €4 504 €3 278 €1 450 €
Záväzky38 tis. €41 tis. €57 tis. €89 tis. €
Dlhodobé záväzky773 €826 €31 tis. €20 tis. €
Krátkodobé záväzky36 tis. €28 tis. €24 tis. €20 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €12 tis. €816 €48 tis. €
Rezervy869 €691 €1 556 €1 697 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

962 €1 012 €998 €1 168 €1 580 €1 558 €1 513 €1 016 €1 523 €1 516 €1 936 €1 920 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHRok vzniku dôvodov2014Dátum zverejneniautorok 29. júla 2014Áno
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie8 471,27 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedeniePlatné od piatok 20. januára 2012
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 20. januára 2012
  • kovoobrabaniePlatné od piatok 20. januára 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 20. januára 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 20. januára 2012
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 20. januára 2012
  • reklamné a marketingové službyPlatné od piatok 20. januára 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 20. januára 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 20. januára 2012
  • vykonávanie zváracích prácPlatné od piatok 20. januára 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 20. januára 2012

    Adresa G. Bethlena 4889/57, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 20. januára 2012

    Adresa G. Bethlena 4889/57, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/30719/N
Hlavná činnosť
Obrábanie kovov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MONT CS, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MONT CS, s.r.o.

G.Bethlena 4889/57, 94001 Nové Zámky

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.