Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46504591・Závodského 9, 01004 Žilina・Založené 2012
Obrat 2025
5,61 mil. €
+4,9 %Zisk 2025
140 tis. €
−6,6 %Aktíva
2,49 mil. €
+9,6 %Vlastný kapitál
1,19 mil. €
+8,8 %Zadlženosť
52,4 %
+0,4 ppHrubá marža
9,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
11,8 %
−1,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,66
−7,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
196 tis. €
−3,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,6 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
732 tis. €
+1,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6,05 mil. € | 5,91 mil. € | 5,32 mil. € | 5,59 mil. € |
| Pridaná hodnota | 554 tis. € | 800 tis. € | 496 tis. € | 522 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6,06 mil. € | 5,92 mil. € | 5,34 mil. € | 5,61 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 276 tis. € | 418 tis. € | 150 tis. € | 140 tis. € |
| Daň z príjmov | 79 tis. € | 119 tis. € | 53 tis. € | 56 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 79 tis. € | 119 tis. € | 53 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,71 mil. € | 2,07 mil. € | 2,27 mil. € | 2,49 mil. € |
| Neobežný majetok | 92 tis. € | 146 tis. € | 635 tis. € | 648 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 89 tis. € | 146 tis. € | 635 tis. € | 648 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 3 500 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,61 mil. € | 1,92 mil. € | 1,63 mil. € | 1,84 mil. € |
| Zásoby | 3 312 € | 1 347 € | 1 596 € | 3 466 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,01 mil. € | 925 tis. € | 1,13 mil. € | 1,19 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 602 tis. € | 995 tis. € | 495 tis. € | 648 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 907 € | 7 523 € | 5 944 € | 4 528 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,71 mil. € | 2,07 mil. € | 2,27 mil. € | 2,49 mil. € |
| Vlastné imanie | 654 tis. € | 970 tis. € | 1,09 mil. € | 1,19 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 373 tis. € | 547 tis. € | 934 tis. € | 1,04 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 276 tis. € | 418 tis. € | 150 tis. € | 140 tis. € |
| Záväzky | 1,05 mil. € | 1,1 mil. € | 1,18 mil. € | 1,31 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 tis. € | 53 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,03 mil. € | 793 tis. € | 908 tis. € | 1,11 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 250 tis. € | 243 tis. € | 157 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 155 € | 7 775 € | 8 473 € | 10 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 131 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Jaseňová 3224/44, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dubová 3273/27, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jaseňová 3224/44, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dubová 3273/27, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.