Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46506578・Dopravná 12, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce・Založené 2012
Obrat 2025
4,6 mil. €
−16 %Zisk 2025
21 tis. €
+85 %Aktíva
3,57 mil. €
+5,8 %Vlastný kapitál
138 tis. €
+18 %Zadlženosť
96,1 %
−0,4 ppHrubá marža
19,9 %
+4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
15,3 %
+5,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
38 tis. €
+75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,1 %
−3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
228 tis. €
−86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,43 mil. € | 3,7 mil. € | 5,36 mil. € | 4,36 mil. € |
| Pridaná hodnota | 554 tis. € | 543 tis. € | 844 tis. € | 869 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,63 mil. € | 3,9 mil. € | 5,46 mil. € | 4,6 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 11 tis. € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,59 mil. € | 2,79 mil. € | 3,38 mil. € | 3,57 mil. € |
| Neobežný majetok | 781 tis. € | 527 tis. € | 716 tis. € | 553 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 781 tis. € | 527 tis. € | 716 tis. € | 553 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 519 tis. € | 2,25 mil. € | 2,65 mil. € | 1,83 mil. € |
| Zásoby | 193 tis. € | 1,06 mil. € | 1,32 mil. € | 1,22 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 55 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 228 tis. € | 1,16 mil. € | 1,2 mil. € | 486 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 33 tis. € | 120 tis. € | 128 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 288 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 1,19 mil. € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,59 mil. € | 2,79 mil. € | 3,38 mil. € | 3,57 mil. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 106 tis. € | 117 tis. € | 138 tis. € |
| Základné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € | 1 500 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 1,45 mil. € | 2,68 mil. € | 3,26 mil. € | 3,43 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 607 tis. € | 465 tis. € | 742 tis. € | 551 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 585 tis. € | 1,03 mil. € | 1,05 mil. € | 1,61 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 122 tis. € | 695 tis. € | 1,03 mil. € | 851 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 25 tis. € | 491 tis. € | 418 tis. € | 416 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 104 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 9 404 € | 7 556 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Nižná Kamenica 155, 04445 Nižná Kamenica, Slovenská republika
Adresa Nižná Kamenica 155, 04445 Nižná Kamenica, Slovenská republika
Adresa Nižná Kamenica 155, 04445 Nižná Kamenica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DEXTTER s.r.o.
Dopravná 12, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.